Lentekind: woon in Overijssel, hier hebben ze er vorig jaar allemaal mensen uit gegooid. En toch blijft het rustig. Waar woon jij dan? Kaneel: wist ik ook niet, heb al best veel pepernoten op. HMM jammer Had gistermorgen bruin bij het afvegen en hele dag door wat bruinverlies. Vanmorgen was het echter rood bij het afvegen. Ass van de Gyn zei dat ze er niks aan konden doen zolang het niet erger werd. Hele morgen al geen last meer. Ook geen krampen ga er vanuit dat het wel goed zit. 1 op de 5 vrouwen heeft in de eerste 4mnd last van bloedverlies las ik. Wel balen dat ik nu geen last heb van kwaaltjes kan ze dus ook niet missen. Maar zolang ik geen liters bloed verlies zal het wel goed zitten. Vraag aan mama's met al een kindje: is jullie kleintje ook zo knuffelig nu? Of ligt het aan de leeftijd van mijn zoontje. Hij doet niks anders dan knuffelen en op schoot/ arm zitten.
nou dames, ik ben vanaf vandaag begonnen met in de maatbeker te plassen ahah I vind het eigenlijk helemaal niet erg... Ik denk dat ik wel 1 fles per dag vul als ik gewoon thuis ben want ik plas zoveel De fles is nu al op de helft ahahah maar ik moet zo straks gaan werken en jammer genoeg gaan dan de plasjes gewoon door de wc hoor . Ik kan precies boven achter de wc de fles verstoppen ahahah dus die staat daar goed, alleen als ik weet dat er visitie komt dan verstop ik de flessen toch maar gewoon op zolder, want stel je voor dat er iemand net boven naar de toilet gaat en de fles ziet staan Mijn tepels beginnen ook met de dag meer zeer te doen. Ik stond gisteren in de douche en als de waterstraal op een borst gericht stond dan ging ik sne anders staan want die was niet prettig. Ook met een washand wassen was niet zo fijn ahahah maar ja ik vind het ok wel fijn dat ik ze zo goed voel want dan weet ik elke keer keer dat mijn lichaam er mee bezig is jah... HHahha Kuss
Onze zoon is net 5 jaar, ik merk bij hem niet echt dat hij zich anders gedraagd.Hij is zo wie zo een schootkind. Ik wil dat koppie wel zien als we hem over een paar weken vertellen dat hij een broertje of zusje krijgt, hij mag ook mee met de 1e echo! Ik denk dat hij het fantastisch vind.
Ik heb de flessen nu nog in de logeerkamerkast opgeborgen. Ik ga dus vanaf vrijdag ook maar naar de badkamer naar de wc. Als iedereen weet dat ik zwanger ben, verplaatst ik ze wel naar de badkamer. Handig als je 2 wc's hebt.
@lin; wat goed een goede echo gefeliciteerd @Summer; gefeliciteerd met je echo, lekker al zo`n eind op weg...Ben jaloers. Moet nog zo lang wachten. @evenstar;Ik krijg ook steeds meer de drang om te testen, mmmhh misschien morgen nog een setje kopen van de kruidvat. @Juffie; Hoop dat het wat beter wordt volgende week met je misselijkheid, misschien kan je emesafene vragen aan de huisarts. @ op vakantie gaan; Nee wij gaan volgend jaar niet, we slaan een jaartje over. Afgelopen jaar zijn we gelukkig wel geweest, dat jaar daarvoor weer niet want toen werd mijn zoontje geboren. @Joekie; Ik ben nu geloof ik de enige op mijn werk, bij mijn zoontje waren we met zijn 8-en. Alle meiden waren toen zwanger. @Kylie; gefeliciteerd, spannend zeker na een vmk. @Princess; Gefeliciteerd..Wat leuk. Wordt nu al echt een grote groep. @Hommel; We voelen denk ik allemaal hetzelfde, bedenk goed dat niet elke dag je symptonen er zijn. Ik heb er ook geen terwijl ik met mijn zoon vanaf 5 weken constant boven de pot hing. @Nic; Vervelend weer bruin gespot....Spannend donderdag, maar idd wat je zegt..Meer hebben bruinverlies, zolang het niet helderrood is met krampen hoef je je nog geen zorgen te maken. @Helma gefeliciteerd @Afrola; beterschap, gaat het nu al wat beter met je? @Boefjesmama; Hoe oud is je zoontje; De mijn is 14 maanden en alijd al plakkieplakstraal geweest. Zo 14 pagina`s gelezen, en op bijna iedereen reageerd. wat het wel weer even genoeg haha Even echo: Ik merk nog steeds niks, hou het er maar op dat het misschien volgende week gaat beginnen en dat ik dan zeg"pff had ik mijn mond maar gehouden". Vandaag naar de nieuwe creche geweest van zijn zoon. De oude gaat sluiten, niet meer veilig. Mooie grote ruimte met meedere zalen en lieve leidsters. Gaan jullie kindjes naar de creche? En volgend jaar, het wordt natuurlijk duurder of hebben jullie voor andere oplossingen gezorgd. Mijn zoon gaat 1 dag en 1 dag naar oma. Ik werk 3 dagen en op zaterdag dus dan is mijn man thuis. De baby gaat straks 2 dagen, wil mijn schoonmoeder niet opzaddelen met een baby en een dreumes...Dat is iets teveel van het goede. Zal volgend jaar wel rond de 400 euro moeten gaan neertellen netto voor de opvang. Lekker duur. Nou fijne dag allemaal. Welkom nieuwe mama`s
boefjesmama: knuffelig? die van mij is echt een tiran nu! Eigenwijs, uitproberen, niet luisteren, chagrijnig pffff creche: nee zoonlief gaat niet naar de creche. ben fulltime-thuis-mama. Hij gaat vanaf januari wel naar psz Mvm is net geweest. jeetje wat een giga flessen whaha. Heb armbandje gehad en dat grote boek (LEUK!) Ze vroeg of het ochtendurine was, nee dus ze hoopte dat de test goed aansloeg om de hoeveelheid hcg. maaruhh hij knalde m hard! Ik was een goeie kandidaat zei ze met heel veel hcg bij 6weken zwangerschap al. jeej voelt toch goed hahaha heel gek maar je zit in spanning af te wachten of de test posi is ondanks dat ik zelf al 4testen had gedaan afgelope 2weken whahaha
Hey meiden, vanavond krijg ik hier ook de consulente van MvM op bezoek. Ben benieuwd. Hier moet ik de flessen wegbrengen.. Jammer. Ben al druk genoeg 's morgens. @2e kindje knuffelig; Nee, dat merk ik hier niet.. Hij zei wel in de maand dat het raak was 3x; Mama heeft een baby in de buik. Heel vreemd. Wij wisten het toen zelf nog niet. Hij zal het miss aangevoeld hebben? Praten erover doen we niet waar hij bij is. Hij pikt alles op.
Boefjesmama; bah, wat naar is dat toch. Ook al weet je dat het kan, als je echt verlies hebt, is het toch spannend. Duimen draaien!
oja volgens die vrouw/meid, was ik 7juni uitgerekend. toch grappig. meeste calculators op internet zeggen 12juni. andere waar je cyclus kan invullen (32 ipv 28) zeggen 9juni en op haar kalender was het 7juni
Ik heb het toen gevraagd van het kaneel aan mijn VK met Tim. Het gaat bij de koekjes en thee bij zulke kleine hoeveelheden, dat het niet zo heel erg is. Je moest wel heeeeel veel ervan eten/drinken wil het ": schadelijk" zijn is mij toen verteld. (dronk heel veel kaneelthee)
Kapedi: mijn zoontje is bijna 15mnd. Is misschien ook wel de leeftijd. Vertellen aan 1e kindje: hij heeft het toch niet door. Zeiden laatst tegen hem: mama heeft een baby in de buik. M.... word grote broer leuk he. Kijkt hij me aan en roept poes poes naar de lege kattenmand.
Boefjesmama, is toch wel even schrikken denk ik met bloedverlies. Hoop dat het bij jou allemaal goed zit en het hoeft inderdaad niks te betekenen.
@ dames zo jullie gaan hard met reageren hou het niet meer bij iedereen met een goeie echo gefeliciteerd. ik kan niet wachten tot het 1 november maar dan kunnen ze het hartje toch nog niet horen? Verder hier weinig last ergens van alleen vanmorgen op ineens een pijnscheut rechtsonderin buik dacht oo nee wat is dat jullie daar al last van gehad?
aan de MvM'deelneemsters Hoe zag jullie testje eruit? was test streepje even duidelijk als de Controle streep of lichter?
Roosjuh: mijn test was met 5,3 dagen met avond urine was licht maar wel goed gekeurd. Net mijn eerste fles vol geplast. Gistermorgen begonnen. Plas eigenlijk helemaal niet meer dan anders jullie wel?