Ik ben blij dat jullie allemaal lekker van het weer hebben kunnen genieten. Hier aan de kust van N-H is het helaas niet erg zonnig geweest Zijn even wezen wandelen tussen de middag in het duin, toen leek het wel wat te worden, maar betrok al gauw weer. Dus hier niet buiten gezeten helaas. Kaytjuh, balen joh die vlekken, maar trekt wel weer weg na de bevalling gelukkig. Ik heb er niet zo'n last van, wel meer sproeten dan anders haha Chicca, heo gaat het met je? Vanmorgen hectiek, zusje belde dat ik meemoest met haar naar de dierenarts want de hond van onze ouders plaste bloed (ouders zijn op vakantie). Heel sneu, ze moest de hele tijd piesen en kleine beetjes met bloed dus dachten dat ze een blaasonststeking had. Dus hoppa op 1e pinksterdag naar de DA... je raad het al, dat werd een dure grap! Sterke kuur antibiotica en ontstekingsremmers mee en nu hopen dat het over gaat.
Oh jee kaytjuh! Goed smeren hoor! Ik smeer echt factor 50 Op mijn gezicht, terwijl ik normaal ook niet zon smeerder ben... Ik heb gehoord dat zon masker iedere keer terugkomt als je in de zon gaat, ook na je zwangerschap... dus goed smeren!!! Wat zielig voor jullie hond beertje Echt zielig als je huisdier ziek is! Chicca, hoe gaat het?
Hoi meiden, nou ik ben weer thuis hoor. Mijn bloeddruk is weer goed en de eiwitten waren niet toegenomen dus mocht ik gaan. Ze gaan nu ook niet inleiden donderdag maar mag nu gewoon afwachten tenzij ik klachten krijg natuurlijk. Vrijdag weer controle. Kaytjuh balen van die vlekjes, hopen dat het snel weg trekt. Fijne dag nog morgen allemaal.
Stefanenlaura: Mijn ouders komen woensdag terug, dat moeten we nog wel even vol kunnen houden! Zonnetje1980: Uit ervaring weet ik dat er altijd meer tijd gaat zitten in het klussen in het huis. Vervelend hè, zeker met die gierende hormonen. Als ik jou was, zou ik zo nu en dan gewoon lekker het huis even uitvluchten! Ik heb het in dit huis juist meegemaakt met mijn dochter die tijdens het verhuizen 9 maanden was. We hebben nog niet alles op orde, maar de grote dingen zijn gedaan. Wat ik zelf nu vervelend vind is dat het huis nog moeilijk bij te houden is, doordat er nog dingen zijn die afgemaakt moeten worden. Mijn man en ik stellen de prioriteiten anders. Succes, want ik weet hoe geïrriteerd je soms kunt raken, vooral als er anderen in je huis bezig zijn. FB1984 Dus jij hebt ook al zo'n knuffelkont thuis, zou het aan de geboortedatum liggen, hihi. Mijn dochter vliegt mij nu regelmatig om mijn nek om te knuffelen en zegt zelfs regelmatig dat ze van mij houdt, ook van papa hoor, maar voor mij is ze net iets liever! Chicca: Wat spannend meid, fijn dat je weer naar huis mocht! Pooh85: Mooie box!!! Kaytjuh: Wat vervelend voor je van de vlekken, ze zeggen dat het na de zwangerschap meestal wel weg trekt, dus ik hoop ook dat dit voor jou geldt. Volgende keer maar even in de schaduw en/of petje op. Ik ben zelf al gewend door mijn medicijnen om zeer voorzichtig om te gaan met de zon, dus ik zoek al uit automatisme eerder de schaduw dan de zon op. Beertje Ik heb bij mijzelf ook meer sproeten dan normaal waargenomen, vooral op mijn handen. Jiehoe, de babykamer is nu kan wel zeggen af. Ok, een aantal accesoires hangen nog niet, maar dat heeft er meer mee te maken, dat dit de naam betreft. Die worden dus pas na zijn geboorte opgehangen. Mijn dochtertje laat aan iedereen de kamer zien, hihi, zelfs aan papa en mama. Ik heb vandaag de energie gevonden om 3 lakentjes te strijken. Daardoor kon ik nu eindelijk het bedje opmaken en de bak van de kinderwagen, die we zullen gebruiken voor overdag als wieg. Mag hij lekker in de woonkamer in liggen. Ik ben zelf ook niet van het strijken, maar dit is dan net iets waarvan ik denk, laat ik het toch maar doen. De kinderwagen is afgehaald, zodat de bak of de maxicosi er op kan. Mijn dochtertje lijkt het allemaal prima te vinden. Ik ben erg benieuwd hoe ze het gaat doen!
Chicca: fijn dat je weer thuis ben...nu houden ze je ook sterker in de gaten neem ik aan? Vlekjes gezicht: nee is egt balen zeg en hopen dat het idd snel weg trekt, ben ook geen smeerder ja notenollie voor mooie bruin tintje hihi... Dus nu maar ff smeren als ik met me gezicht in de zon gaat... Hou er al zo erg van, ben wat dat aan gaat in een verkeerd land geboren houd van de zon en hekel aan kou en winter... Leukste van alles nog dat ik twee weken geleden in de eerste week meidvakantie van de kinderen zei zoo wat een geluk heb ik geen vocht wat ik vast houd heb nog heerlijke slanke voetjes en handen en ik kan lkkr in de zon met me smoeltje zonder gekke vlekken te krijgen.. Oepsss en zie nu... De vlekkenkoningin is er niks bij hihi... Beertje: sterkte met je huisdier.. Kost idd altijd zo hoop geld.. Hopen dat de ab aanslaat en hij snel weer opgeknapt is.. Micha: fijn dat alles zo beetje klaar is weer een rust punt.. Nu wachten tot de geboorte en dan de naam he... Hihi Ben best nieuwsgierig hoe iedereen zijn kindje gaat noemen
Ja vind t horen van de namen ook altijd leuk. Maar merk dat ik de meeste namen niks vind. Ben echt van de simpele hollandse namen en dat hoor je niet zo veel meer. Veel namen vind ik gezocht en geknutseld om maar zo uniek mogelijk te zijn. Maar soms zit er wel eens iets leuks tussen waar ik zelf nooit aan gedacht zou hebben. De mijne is al wel bekend op t forum geloof ik. Ik heb m in ieder geval wel eens gepost. Denk dat veel mensen t niets vinden of niet bijzonder genoeg maar ben er zelf heel blij mee. Alleen de betekenis is wel heel christelijk en dat vind ik jammer. Maar ha, nirts aan te doen.
Chicca fijn dat je weer thuis bent. Beertje wat vervelend dat nu net als je ouders weg zijn de hond ziek word, hopelijk slaat de antibiotica aan. nicci ik had je naam wel opgezocht maar heb een geweldig geheugen dus weet het niet meer nog even dan dan zeg ik owja dat was het. Maar ben ook wel benieuwd wat alle namen gaan worden.
Nicci: nou kweet hem ook niet meer hoor hihihi... Heb een goed geheugen uhhhh... Zolang jij hem maar leuk vindt tog:-D..
Matthijs toch nicci? Ik houd ook van echt hollandse namen. Wij hebben een korte krachtige hollandse naam gekozen die wel bekend is, Maar die je niet veel hoort bij kinderen tegenwoordig... erg blij mee! Het blijft toch heel persoonlijk een naam...
Helemaal goed Hou ook van korte namen maar in combi met de achternaam werd dat wat lastiger. Daar hoort echt een naam met 2 lettergrepen bij. Mooie bijkomstigheid was dat t niet eens een veelvoorkomende naam is. Al had top 20 ook prima geweest. Namen zijn zeker persoonlijk. Vind t ook best moeilijk hoor. Je geeft je kleine toch die naam voor zijn hele leven mee. Daarom heb ik ook wat moeite met aparte namen.
Ha meiden! Hond gaat lekker, hij was gelukkig niet heel ziek maar toch sneu! Ej idd, dat het net moet gebeuren als m'n ouders op vakantie zijn. Wij hebben ook een Hollandse naam met 1 lettergreep haha. Heerlijk. Is hier volgens mij ook al eens voorbij gekomen maar toen wisten we nog niet dat het een jongen werd. Net even op kraambezoek geweest bij m'n nieuwe neefje. Wat een droppie os hwt zeg! Lekker even gekroeld
Wij hebben ook van die witte letters gekocht bij de Xenos met zijn naam. Wij gaan ze zilver spuiten, maar ook nog niet ophangen aan zijn wand aangezien z'n naam idd tot aan de geboorte geheim gaat blijven. Hoe gaan jullie ze ophangen trouwens, er zit niks van een ophang systeem aan vast en wij gaan ze op reliëf behang hangen dus dat kan ook niet zomaar overal mee vast gemaakt worden. Over 10dgn ook 37 weken en hopelijk blijft onze man ook nog langer als dat zitten. Ik ben ook nog niet klaar met kleertjes en beddengoed wassen en m'n ziekenhuis tas inpakken. Alhoewel ik die laatste niet nodig hoop te hebben, ik wil graag thuis bevallen, maar dat mag dus pas over minimaal 10dgn. Box Die gaat ergens in de loop van deze week naar beneden gehaald worden, staat nu nog op zolder maar wil ik wel asap hebben staan zodat de katten er vroegtijdig aan kunnen wennen. Bedankjes doen wij niet aan, hier krijgen ze gewoon beschuit met blauwe muisjes als ze op kraamvisite komen. FB1984 Fijn dat alle controles weer goed waren Stefanenlaura Klinkt als een mooie groeiecho, en jij wordt gewogen bij controle? Ik alleen als ik er zelf om vraag, mijn vk vindt het eigenlijk niet nodig mits er aanleiding toe is. Slapen Hier ook een ellende, door de vele bezoeken aan het toilet, krampen in m'n benen en maagzuur aanvallen. Nog een paar weekjes, dan kunnen we weer "normaal" slapen, wel met tussenpozen, maar iig zonder klachten en wc-bezoekjes. Ik verheug me er nu al op! Kamertje We hoeven alleen de kubussen nog 1x te schilderen en dan op te hangen boven de commode en dan zijn we daar ook helemaal klaar. Kleertjes moet ik allemaal nog wassen, ga ik morgen rustig maar eens mee beginnen. Strijken doe ik alleen bij de kreuk gevoelige dingen, doe ik bij ons ook dus waarom niet bij de beeb. Heb jij alles in de droger gedaan of alleen bepaalde dingen? Ik zit zo te twijfelen wat er wel en niet in kan, en op welke stand dat dan moet... Dat komt idd door de zon, zwangerschapsmasker. Het is super belangrijk dat je een sunblock op je gezicht doet nu je zwanger bent om dit te voorkomen. Ik heb er ook een btje last van en kreeg vd week nog die tip vd schoonheidsspecialiste. Het trekt als het goed is na de zwangerschap wel weer (grotendeels) weg! Chicca Wat vervelend dat je was opgenomen in het ziekenhuis, gelukkig nu weer thuis! Nicci Wij zijn ook vd hollandse namen, gewoon lekker simpel en kort. Onze zoon krijgt dus ook een lekkere hollandse naam. Benieuwd naar jullie namen, nog even en dan weten we het van iedereen! Hier een rustig dagje gehouden, heb afgelopen nacht veel last van maagzuur gehad, zo erg dat ik zelfs met een emmer naast m'n bed heb geslapen. Hopelijk slaap ik aankomende nacht beter! Gelukkig is ook mijn verlof begonnen dus kan ik overdag wat meer rust nemen, daar ben ik wel heel erg blij om. Ik zal zo even mijn volgende afspraak bij de vk op de lijst verwerken, lang geleden dat ik die hier heb bijgewerkt.
Bevallingslijst Juni 2013 Mama's Illegaal 30 mei Nicci1982 - 30 jaar - 1e kindje Rubi - 27 jaar - 1e kindje 31 mei LaVitaBella - ?? jaar - 1e kindje 1. Nayr - 26 jaar - 1e kindje Sabrieneke - 30 jaar - 2e kindje - ZH - BV Romy86 - 26 jaar - ?e kindje 2. Catherina1985 - 27 jaar - 2e kindje Karlijntjev - 27 jaar - 1e kindje - ZH - BV 3. Luca2504 - 24 jaar - 2e kindje - ZH - FV 4. Myres - 33 jaar - 1e kindje Micha 2 - 32 jaar -2e kindje - ZH - BV 5. shay01 - 26 jaar - 2e kindje Fiore - 35 jaar - 3e kindje - ZH - BV 6. Raket78 - 34 jaar - 1e kindje Menniee - ?? jaar - ?e kindje AnnaC78 - 34 jaar - 1e kindje - ? Nummertje4 - 33 jaar - 4e kindje - Thuis - BV 7. Olivier27 - 27 jaar - 1e en 2e kindje (tweeling) Bruce2004 - ?? jaar - 2e kindje Dunchan - 24 jaar - 2e kindje - ZH - BV 8. Bluemoon - 30 jaar - 2e kindje Kaatje136 - 30 jaar - 2e kindje 9. Jazz - ?? jaar - 1e kindje Eki - 29 jaar - 1e kindje -ZH - BV(?) Larissa259 - 22 jaar - 3e kindje - ZH - BV 10. Zally- 32 jaar- 4de kindje - Thuis - BV 11. Rebekka85 - 27 jaar - 1e kindje - ?? - BV 12. Veetje83 - 29 jaar - 1e kindje - ZH - BV Trotter - 29 jaar - 3e kindje - ZH - BV 13. VanEke - 32 jaar - 2e kindje - ZH - hopelijk BV Zonnebloem92 - ? - 1e kindje Chicca - 28 jaar - - 2e kindje - ZH - BV 14. 15. jes17781 - 31 jaar - 3de kindje Lavendel82 - 30 jaar - 2e kindje 16. Nath88 - 24 jaar - 1e kindje - ZH? - BV marjolein1984 - 28 jaar - 1e kindje 17. MaMa - 24 jaar - 1e kindje - ZH - BV - MvM 18. Maya88 - 24 jaar - 1e kindje - ZH - BV 19. Ellen0403 - ?? jaar - 1e kindje 20. Liesjuh1977 - 36 jaar - 1e kindje - Thuis - BV 21. Daycey - 30 jaar - 1e kindje Boysmom - 37 jaar - 3e kindje - ZH - FV 22. 23. 24. Fas30 - 31 jaar - 1e kindje FB1984 - 28 jaar - 2e kindje 25. Kleinmonster - 25 jaar - 1e kindje Stefanenlaura - 25 jaar - 1e kindje - Thuis - BV -MvM Pooh85 - 27 jaar - 1e kindje - ZH - FV - MvM 26. Beertje1987 - 25 jaar - 1e kindje Nonma - 29 jaar - 1e kindje - ZH - hopelijk BV Liza28 - 28 jaar - 1e kindje Kaytjuh - 25 jaar - 2e kindje - ZH - BV Bibo - 26 jaar - 2de kindje - Thuis - BV 27. 28. MamavanC - ?? jaar - ?e kindje Angel1989 - 22 jaar - ?e kindje zonnetje1980 - 33 jaar - 1ste kindje - Thuis 29. Pindakoek - 30 jaar - 1e kindje - Thuis - BV 30. Zwanger 49 (8) Meisje, (25) Jongen, (5) Verrassing, (16) geen informatie Geboren 2 23 februari: 07.20u Dunchan, zoontje Xavi Jaylano, gewicht 810 gram, lengte 35 cm 10 mei: 04:30u Rubi, zoontje Dex, gewicht 3610 gram Vlindertjes Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ (12) Nana86 - 5wk Narcisje80 MamaDee MumL - 4 wk PCOmama - 5,5/6 wk MamaTall85 - 5 wk Senna82 - 6 wk Caat33 - 8 wk bloemetje83 blondie Lappie - 9 wk Flyingwings Afspraken: 21 mei Micha 2 - controle gyn 22 mei Beertje1987 - controle vk 31 mei Stefanenlaura - groei/liggingsecho Laatste werkdag 26 april nicci1982 - laatste werkdag daycey - laatste werkdag Micha - laatste werkdag 7 mei VanEke - laatste werkdag 15 mei beertje1987 - laatste werkdag 17 mei liesjuh1977 - laatste werkdag nonma - laatste werkdag zonnetje1980-laatste werkdag 28 mei stefanenlaura - laatste werkdag
Bevallingslijst Juni 2013 Mama's Illegaal 30 mei Nicci1982 - 30 jaar - 1e kindje Rubi - 27 jaar - 1e kindje 31 mei LaVitaBella - ?? jaar - 1e kindje 1. Nayr - 26 jaar - 1e kindje Sabrieneke - 30 jaar - 2e kindje - ZH - BV Romy86 - 26 jaar - ?e kindje 2. Catherina1985 - 27 jaar - 2e kindje Karlijntjev - 27 jaar - 1e kindje - ZH - BV 3. Luca2504 - 24 jaar - 2e kindje - ZH - FV 4. Myres - 33 jaar - 1e kindje Micha 2 - 32 jaar -2e kindje - ZH - BV 5. shay01 - 26 jaar - 2e kindje Fiore - 35 jaar - 3e kindje - ZH - BV 6. Raket78 - 34 jaar - 1e kindje Menniee - ?? jaar - ?e kindje AnnaC78 - 34 jaar - 1e kindje - ? Nummertje4 - 33 jaar - 4e kindje - Thuis - BV 7. Olivier27 - 27 jaar - 1e en 2e kindje (tweeling) Bruce2004 - ?? jaar - 2e kindje Dunchan - 24 jaar - 2e kindje - ZH - BV 8. Bluemoon - 30 jaar - 2e kindje Kaatje136 - 30 jaar - 2e kindje 9. Jazz - ?? jaar - 1e kindje Eki - 29 jaar - 1e kindje -ZH - BV(?) Larissa259 - 22 jaar - 3e kindje - ZH - BV 10. Zally- 32 jaar- 4de kindje - Thuis - BV 11. Rebekka85 - 27 jaar - 1e kindje - ?? - BV 12. Veetje83 - 29 jaar - 1e kindje - ZH - BV Trotter - 29 jaar - 3e kindje - ZH - BV 13. VanEke - 32 jaar - 2e kindje - ZH - hopelijk BV Zonnebloem92 - ? - 1e kindje Chicca - 28 jaar - - 2e kindje - ZH - BV 14. 15. jes17781 - 31 jaar - 3de kindje Lavendel82 - 30 jaar - 2e kindje 16. Nath88 - 24 jaar - 1e kindje - ZH? - BV marjolein1984 - 28 jaar - 1e kindje 17. MaMa - 24 jaar - 1e kindje - ZH - BV - MvM 18. Maya88 - 24 jaar - 1e kindje - ZH - BV 19. Ellen0403 - ?? jaar - 1e kindje 20. Liesjuh1977 - 36 jaar - 1e kindje - Thuis - BV 21. Daycey - 30 jaar - 1e kindje Boysmom - 37 jaar - 3e kindje - ZH - FV 22. 23. 24. Fas30 - 31 jaar - 1e kindje FB1984 - 28 jaar - 2e kindje 25. Kleinmonster - 25 jaar - 1e kindje Stefanenlaura - 25 jaar - 1e kindje - Thuis - BV -MvM Pooh85 - 27 jaar - 1e kindje - ZH - FV - MvM 26. Beertje1987 - 25 jaar - 1e kindje Nonma - 29 jaar - 1e kindje - ZH - hopelijk BV Liza28 - 28 jaar - 1e kindje Kaytjuh - 25 jaar - 2e kindje - ZH - BV Bibo - 26 jaar - 2de kindje - Thuis - BV 27. 28. MamavanC - ?? jaar - ?e kindje Angel1989 - 22 jaar - ?e kindje zonnetje1980 - 33 jaar - 1ste kindje - Thuis 29. Pindakoek - 30 jaar - 1e kindje - Thuis - BV 30. Zwanger 49 (8) Meisje, (25) Jongen, (5) Verrassing, (16) geen informatie Geboren 2 23 februari: 07.20u Dunchan, zoontje Xavi Jaylano, gewicht 810 gram, lengte 35 cm 10 mei: 04:30u Rubi, zoontje Dex, gewicht 3610 gram Vlindertjes Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ (12) Nana86 - 5wk Narcisje80 MamaDee MumL - 4 wk PCOmama - 5,5/6 wk MamaTall85 - 5 wk Senna82 - 6 wk Caat33 - 8 wk bloemetje83 blondie Lappie - 9 wk Flyingwings Afspraken: 21 mei Micha 2 - controle gyn 22 mei Beertje1987 - controle vk 29 mei Liesjuh1977 - controle vk met liggingsecho 31 mei Stefanenlaura - groei/liggingsecho Laatste werkdag 26 april nicci1982 - laatste werkdag daycey - laatste werkdag Micha - laatste werkdag 7 mei VanEke - laatste werkdag 15 mei beertje1987 - laatste werkdag 17 mei liesjuh1977 - laatste werkdag nonma - laatste werkdag zonnetje1980-laatste werkdag 28 mei stefanenlaura - laatste werkdag
Ohw... haha... Stefanenlaura 2 zielen 1 gedachte wbt de lijst! Ik zal jou afspraak even op mijn lijst erbij zetten, dan is de laatste lijst gewoon actueel. Nog meer afspraken die erbij moeten? Mss wel leuk als we hem weer een btje actueel maken voor de laatste weken!
O als jullie toch bezig zijn met de afspraken Ik moet aankomende vrijdag weer naar gyn voor controle en groeiecho. Bedankt alvast Ik zie ook heel veel namen op de lijst die niet meer mee praten? Blijven die erop? Of misschien kunnen die eraf? Stuk overzichtelijker, toch?!