Wat een onzekerheid zomaar, hoop voor je dat het bruin verlies snel weggaat, maar het kan best een adertje zijn.
Bekijk bijlage 99432 uitgerekend: 29-05-2011 Sandra 3e kindje 01-06-2011 Hester 2e kindje 01-06-2011 FireRose - 1e kindje 02-06-2011 Alinda27 - 1e kindje 06-06-2011 Dawo 2e kindje 08-06-2011 Zomaar2010 1e kindje 09-06-2011 Sstephanie1 1e kindje 14-06-2011 Lynnami 3e kindje Afspraak: 11 okt. Sandra eerste echo 20 okt. FireRose - gynaecoloog + 2e echo 20 okt. Sstephanie1 eerste afspraak verloskundige 21 okt. DaWo vroege echo 21 okt. Alinda27- eerste echo 23 okt. SStephanie1 eerste echo 25 okt. Hester eerste echo gyn 26 okt. Alinda27 - eerste afspraak VK 27 okt. zomaar2010 - eerste afspraak VK 29 okt. Lynnami echo Vlindertjes: Wennes 5+5 Happyliesje 4+3
Balen zomaar! Maar hopen dat het niets is. Ooohhh.... alweer overgegeven! De hele ochtend al... Er komt zo weinig werk uit mijn handen, want ben zo beroerd. Maar ja, het is voor een goed doel!
Spannend dan Zomaar.. Vervelend dat je niets anders kan doen dan afwachten he! Hester, aah alweer! Ik heb echt zo een hekel aan overgeven, sterkte. Het lijkt wel alsof mn borsten minder pijn doen, echt stom. Maakt me ook wel een beetje ongerust. Heb verder niet echt symptomen. Iemand die ook geen last heeft?
mijn borsten en tepels doen goed zeer. vele aders er door lopen. gister aaf misselijk tijdens douche en vanmorgen en net was het raak. vaak plassen pfffffff net geweest kan direct weer dus beebje zit er nog steeds. afscheiding is nog creamy en hoop dat dat zo blijft. ik verricht nog wel werk tussen door maar heel snel moe. zo wrken en hopelijk niet druk. moet rusten pfff
Ik heb ook geen symptomen, vor een ieder in de stress schiet vroeg het gister even aan mn zus (moeder van 2 kinderen) en aan mijn moeder (moeder van 3 kinderen) die hebben ook nooit ergens last van gehad, niet misselijk pijnlijke boobs oid. Dit stemt mij toch beetje hoopvol. Wij hebben gister echo laten maken bij VK, ik bleef het gevoel houden dat het niet op de goeie plek zat, 99% zeker dat het goed zit, was een zwangerschapskring en dooierzakje zichtbaar. Verder nog niks ivm vroege zwangerschap, vandaar dat onze vervolg echo van 18 oktober naar 21 oktober is verzet. zodat er 2 weken tussen zou zitten. VK heeft ons aangeraden combitest te doen? niet omdat we verhoogde kans hebben op kindje met down maar omdat ze blijkbaar heel veel dingen al kunnen onderzoeken met die test. Aangezien het bij ons mis is gegaan is dat miss wel prettig. VK heeft ook foto's van Isabella gezien en zei ook dat ze inderdaad heel weinig vruchtwater had. nu kan dat zijn doordat ze al overleden was, of ze is overleden door te weinig vruchtwater, kan dus alle kanten op.
uitgerekend: 26-05-2011 Kiwi1 - 2de kindje 29-05-2011 Sandra 3e kindje 01-06-2011 Hester 2e kindje 01-06-2011 FireRose - 1e kindje 02-06-2011 Alinda27 - 1e kindje 06-06-2011 Dawo 2e kindje 08-06-2011 Zomaar2010 1e kindje 09-06-2011 Sstephanie1 1e kindje 14-06-2011 Lynnami 3e kindje Afspraak: 11 okt. Sandra eerste echo 13 okt. Natascha 1ste afspraak verloskundige 20 okt. FireRose - gynaecoloog + 2e echo 20 okt. Sstephanie1 eerste afspraak verloskundige 21 okt. DaWo vroege echo 21 okt. Alinda27- eerste echo 23 okt. SStephanie1 eerste echo 25 okt. Hester eerste echo gyn 26 okt. Alinda27 - eerste afspraak VK 27 okt. zomaar2010 - eerste afspraak VK 29 okt. Lynnami echo Vlindertjes: Wennes 5+5 Happyliesje 4+3
DaWo, gelukkig dan maar dat jij ook geen symptomen hebt. Mijn moeder en oma hadden ook nergens last van tijdens hun zwangerschap. Ik ben misschien ook een beetje te angstig vanwege de vorige keer. Verbeeld me misschien dingen die er helemaal niet zijn. Wat fijn dat je een goede echo had. Ben je nu een beetje geruster?
Jee, wat is dit? Is alles weg? Even snel een berichtje vanuit mijn werk. Heb verder niets gelezen. Maar wat balen zelf dat alles weg is en we weer van voren af aan kunnen beginnen. Ik was zo trots op meer dan 1000 berichten van ons!
Heel klein beetje maar, ach ja VK zei ook al zorgen blijf je je toch wel maken tot die 20 weken, en daarna blijf je ook ongerust, en dat is ook niet zo raar.. ook niemand op VK praktijk had het verwacht van Isabella. We worden gelukkig wel heel serieus genomen, krijgen meerdere echo's en afspraken zo geplanned dat we eigenlijk elke 2 weken daar zitten. of voor echo of voor controle. en met mn gevoel word rekening gehouden, dus das mooi.
Wat fijn dat ze je zo goed begeleiden DaWo, al zal je inderdaad altijd ongerust blijven, helpt het misschien toch een klein beetje. Fijn dat je beebje op de goede plaats zit.
hoe warm kan je het hebben hahah jezus zweet me kapot , ff gekeken voor andere schoenen. ik heb van die slingerapen van de dekamarkt, 2 kleintjes en 1 grote, die katten zitten naar elkaar te grommen hahaha ze lopen om ste beurt met zo een aapje rond
Joepie joepie! Vandaag onverwachts een 'pretecho' laten maken (ik heb bekenden in het ziekenhuis, nu wel heel erg handig) en er was heel duidelijk een embryo'tje te zien mét een kloppend hartje!! Ik blij! Kon echt niet meer wachten en durfde het wel aan, aangezien ik al de hele dag boven de wc hang. Ok, ik weet wel dat het allemaal nog steeds mis kan gaan, maar de kans daarop wordt hiermee wel kleiner. Joepie! Heel bijzonder hoor! Was overigens een uitwendige echo, had niet verwacht dat het allemaal al zo duidelijk zou zijn.
Wauw dat is super zeg! Dat je uitwendig al wat kon zien. Volgens mij krijg ik maandag een inwendige echo, met hopelijk net zo'n mooi kloppend hartje als jij.
Ja ongelooflijk he? Ik wist zelf ook niet dat het al zo goed te zien zou zijn, maar het was ontzettend duidelijk. Hartje was ook heel duidelijk en klopte heel snel Wel heel speciaal weer. Nu voelt het toch iets echter aan, ook al blijft het bijna niet voor te stellen dat er echt een hartje klopt in mijn buik Als jij maandag een inwendige echo krijgt, is het vast ook een prachtig plaatje!
Heeee wat zonde zeg, alles weg!! Ik reageer nu ff kort op mn foon en voeg mezelf later wel weer ff toe! Hester wat heerlijk meid!! Hier vandaag heel bang voor een mk, geen idee waar de angst vandaan komt?? Maar vervelend is het wel! Ik durf de hele tijd al niet te genieten, ik hoop maar da het door de 2 vmks komt en niet door iets wat ik onderbewust al weet :\
Odess- Vreselijk dat je dat gevoel hebt. Ik hoop niet dat het je oergevoel is... Zomaar- Duimen draaien hier dat alles goed is met je beebje. DaWo- Ben blij dat je een beetje geruster bent. Weet je hoeveel meiden er jaloers op je zijn dat je geen klachten hebt?! Maar ik begrijp je 100% dat je "iets" wilt voelen om het toch maar een klein beetje te bevestigen dat je een beebje in je buik hebt. Probeer je angst wat los te laten nu je 99% zekerheid hebt dat het kleinetje in je baarmoeder zit. 21 oktober gaan jullie een mooi klein prutsje zien met een hartslag Hier- Vanochtend heel vroeg al naar de winkel/apotheek geweest om daar iets te halen voor mijn bandende jeuk aan mijn "daar beneden". Oh wat een irritatie! Nooit gehad maar heb de gyn gebeld en die zei dat dat kan gebeuren als je zwanger bent en als je hormonen uit balans zijn. Ik hoop echt dat het snel weg is want anders ga ik me straks nog zorgen maken dat er iets met de beeb gebeurt vanwege dat. En ik haat mijn vent... het zal wel goedkomen maar kan hem momenteel niet zien of luchten. Hij heeft totaal geen begrip voor mijn hormonale ups en downs waardoor hij het alleen maar erger maakt als ik me irriteer aan hem. Want hij gaat er tegenin en dat moet hij juist NIET doen! hopelijk gaat het vanmiddag beter want hij heeft vandaag een dag vrij en ik heb geen zin om in zijn buurt te zijn.