Ik moet ook steeds aan Sandra denken! Gelukkig ben ik niet de enige, merk ik. Hoop dat de rest van de baby's het iets minder spectaculair maken...
Ja he... Het voelt ook als een wakeup call, gevoelsmatig is het allemaal nog zo ver weg, ik moet deze week nog werken en ik ben er eigenlijk nog helemaal niet zo mee bezig. Maar zo zie je maar...
Ik moet er ook de hele tijd aan denken. Zo raar, van sommigen denken dat het elk moment zal gebeuren en van iemand bij wie je het totaal niet verwacht, gebeurt het op deze manier. Ik hoop snel van Sandra te kunnen lezen.
Nou precies, dat had ik ook. Ik moet nu van mijzelf deze week helemaal klaar zijn met de voorbereidingen ( moet nog zo veel doen, voor mijn gevoel), want wie zegt dat het niet volgende week zover is! Morgen en overmorgen wordt hier alles klaargezet. Volgens mij was Sandra wel helemaal ready, dat scheelt.
Wij hebben vandaag wat kleertjes gewassen, de rest doe ik woensdag en vrijdag. Idd, zorgen dat de boel op orde komt! Kiwi nog een weekje en dan mag jij al
Jemig, ik merk dat ik er geestelijk ook nog helemaal niet klaar voor ben! Ik heb nog lang niet dat gevoel van laat nu maar komen. Misschien komt dat doordat we nog niet helemaal klaar zijn met de voorbereidingen. Odess, nog 1 weekje werken, je gaat het gewoon redden die 36 weken he, knap hoor!
Hoi hoi Bedankt voor jullie felicitaties Met lucas gaat het aardig hij heeft het zwaar maar is niet in levensgevaar Ik stapte uit de auto en toen knapte er iets en ik verloor Heel veel bloed thuis was er nog wel hartslag in het ziekenhuis Nog heel minimaal lucas kwam zonder hartslag ter wereld Maar was snel bij Ik heb de keizersnede gevoelt omdat er zoveel haast was Op dit moment besef ik dat zowel lucas als ik een engeltje Op onze schouder hebben we hadden geen 10 minuten later Moeten zijn. Dit komt trouwens maar heel weinig voor dus laat je Niet bang maken Liefs sandra
Ik vond dat bij de zwangerschap van Evy alles veel bewuster ging. Dus ook er naar toe leven. Ik ben nu nog steeds aan het wennen dat er een babytje komt. En praktisch gezien, moeten we ook nog een hoop doen. Maar zoals je nu bij Sandra kan zien, kan de zwangerschap zomaar voorbij zijn. Dus een wijze les ook voor mij om me veel meer te gaan richten op dit 2de wonder. Vooral dat het allemaal zo kritiek is geweest voor haar en de kleine maakt het wel extra heftig hoor, naast dat het ook te vroeg is. Het leert ook weer goed te luisteren naar je lichaam. Bij twijfel aan de bel trekken.
pfff sandra. ik ben net thuis en lees je verhaal. wow heftig. gelukkig dat het al wat beter gaat met jullie allebei. in ieder geval GEFELICITEERD MET JULLIE ZOON LUCAS. ik begin me nu te realiseren dat ik echt moet opschieten met kaartjes en een naam. (en de rest van alles klaarmaken enz)
Jeetje San, gelukkig dat de keizersnede op tijd is uitgevoerd, zeg! Fijn dat Lucas in ieder geval niet een levensbedreigende situatie verkeert. Hoe is het eigenlijk emotioneel gezien met jou? Ik kan het me voorstellen dat je nu in een soort achtbaan verkeerd. Hopelijk herstellen zowel Lucas als jij heel snel. Hou je taai! Ook voor je man, Thomas en Jasper.
Jeetje wat een heftig verhaal en wat zullen jullie ontzettend geschrokken zijn. Veel sterkte voor jullie allemaal. Hopelijk kunnen jullie snel genieten als gezinnetje en herstel jij en ook Lucas snel van de keizersnee en geboorte.
Jeetje, dat is onverwacht. Wat schrikken maar wat een geluk dat het goed gegaan is. Sandra van harte gefeliciteerd met jullie zoon!!!! Hoop dat hij snel aansterkt. Leuke naam!
Bekijk bijlage 146407 Uitgerekend: 23-05-2011 Kiwi1 (32) - 2de kindje (een meisje) 26-05-2011 Meta (39)- 3e kindje (een meisje) 29-05-2011 Sandra (32) - 3e kindje (een jongen) 29-05-2011 Odess (26)- 2e kindje (een jongen) 30-05-2011 Priscilla1987 (23) - 2e kindje (een jongen) 01-06-2011 Hester (30) - 2e kindje (een jongen) 02-06-2011 FireRose (24) - 1e kindje (een meisje) 02-06-2011 Senna04 (24) - 1e kindje (een jongen) 03-06-2011 BabyBergen (31) - 3e kindje (wil het niet weten) 04-06-2011 Martine (29) - 3e kindje (een meisje) 04-06-2011 Felicee (29)- 2e kindje (denkt een jongen, NUB denkt een meisje, wil het niet weten) 07-06-2011 Marry (29) - 2e kindje (denkt een jongen, wil het niet weten) 09-06-2011 Zomaar2010 - 1e kindje (dacht een jongen: is een jongen) 09-06-2011 Sweetbel (22) - 1e kindje (een meisje) 10-06-2011 Lan (28) - 2e kindje (een jongen) 13-06-2011 Ivje (31) - 2e kindje (wil het niet weten) 15-06-2011 Judith1982 (28) - 2e kindje (een jongen) 15-06-2011 Ellen1983 (27) - 2e kindje (een jongen) 21-06-2011 Momeera (28) - 2e kindje (een jongen) 24-06-2011 LovelyEngeltje (26) - 2e kindje (een jongen) 25-06-2011 MendieC (29) - 1e kindje (een meisje) 25-06-2011 Sannie - 1e kindje (blijft een geheim) 27-06-2011 Dushi81 (29) - 1e kindje (een meisje) 28-06-2011 Miranda22 (26)- 2e kindje (een meisje) 30-06-2011 Bloesem (29) - 2e kindje (denkt een meisje maar weet het niet) 07-10-2011 Supermom (26) - 2e kindje (denkt een meisje) Jongens: 11 Meisjes: 8 Bevallen: 25-04-2011 Sandra (32) - Lucas 35+1 Afspraak: 29 april miranda22- hb en suiker prikken + controle afspraak gyn 29 april Ivje - controle gyn 2 mei Sandra - liggingsecho (36 wkn) 2 mei miranda22 - groeiecho gyn 2 mei Judith1982 - VK 6 mei Senna04 - Controle VK + uitgebreide echo (36w&1d) 16 mei Judith1982 - Liggingsecho Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ 6 Vlindertjes: Wennes 5+5 Happyliesje 4+3 Kwiepark 6+1 Iris2009 5+2 Lynnami 7+3 Supermom 9+5 Buddy's: Odess en Kiwi Sandra en Baby Bergen Senna04 en Zomaar2010 Meta en Marry81 Felicee en Momeera Sweetbel en Bloesem priscilla1987 en Ivje lovelyengeltje en miranda Heb dan toch maar de lijst bijgewerkt en Lucas erbij gezet.
@ sandra: jee zeg wat heftig allemaal!!!pff wat zullen jullie geschrokken zijn Gefeliciteerd met Lucas! Ik duim dat hij snel op knap, en jij natuurlijk ook! rustig aan
Jeetje San, hoe voel jij je nu? Wat een ontzettende nare ervaring zeg! Jeetje... Hopelijk wordt het snel makkelijker voor Lucas en knap jij goed op. Ik hoop dat je het een plekje kan geven. Hebben je mannetjes Lucas al gezien? En jij, kan jij ook regelmatig even bij hem zijn of is hij daarvoor te slecht? Goed ik ga maar naar bed, morgen kwart voor 6 gaat het wekkertje, Nog 2 daagjes doorbijten!
Judith, goed gedaan Bloesem, nee? Wel in de felicitas door maar in de blije doos niet? Maar het verschilt nog wel eens geloof ik.
Jeetje, ik kom net thuis van een korte vakantie en dacht 'laat ik eens kijken, misschien is Zomaar wel bevallen!' Sandra, je laat me schrikken! Ontzetttend gefeliciteerd met de geboorte van jullie Lucas. Ik hoop dat het snel goed met jullie beiden mag gaan. Heel veel geluk gewenst!
Wat komt het dan ontzettend dichtbij zeg, opeens iemand van hier bevallen! Ik heb nog zoveel te doen en denk steeds dat het nog heel lang gaat duren, maar inderdaad, het kan zomaar opeens zover zijn! Prioriteiten stellen is belangrijk (vandaar dat ik dus zo weinig mogelijk probeer te internetten op het moment) maar niet altijd makkelijk. Hier gaat het goed, de groeiecho zag er van de week veel beter uit dan een paar weken geleden. Ik heb behoorlijk last van de warmte maar verder mag ik niet klagen. Ik probeer zo snel mogelijk weer langs te komen!
avond meiden @ odess ja he zo loop je gelijk en zo is de een al bevallen!! @ zorgen dat de boel op orde kom dat heb ik nu dus ook hier he en durf nu al helemaal niet meer weg te gaan van huis vertelde het me vriend en die zei woow die schrok er ook wel van. @ sandra jeetje meid mooi dat aardig goed gaat met lucas en hoe gaat het met jou??je zit nu denk wel even in een achtbaan.mag je vaak naar hem toe?? @ biertjes babydoos die geef ik aan me kennis als die kom helpen na hun vakantie @ marry mooi dat de groeiecho er goed uitzag en warmte ja hier ook last van. @ hier morgen ga ik lekker erop uit met me vriend wou naar me clienten gaan maar denk dat ik er maar mee wacht tot ik bevallen ben want heb te veel buiken die soms pijn doen.hij is nu werken en morgen wordt de auto gemaakt en vrijdag gekeurd ik heb gezegd dat we niet zonder auto kunnen gewoon.