Meiden ik duik mijn bedje in! Duim heel erg hard voor jullie dat de beebs snel gaan komen! Hier een klein beetje bloed (oud) verloren.. En flinke krampen. Maar geen regelmaat dus met een molletje naar bed toe. Tot morgen!
Ik duim hard mee voor jullie dat de baby's nu snel komen. Hopen dat het spontaan begint babyhope!en dat je niet al te lang overtijd loopt! Goed nieuws mamalijntje!voor jou niet lang meer!mag ook wel na al die voorweeen! Jootje-pff wat een stress zo op het laatste moment. Is er geen andere oplossing? Dees-hoop dat je suiker nu goed is! Nachtzon-klinkt heerlijk jullie moment in badwij hier helaas ook geen groot bad..wel geniet F steeds erg van haar babybadje. Mooi programma ja babyboom!heb wat traantjes weggepinkt ook hoor..vooral dat verhaal van kleine lukas pff voor degenen waarvan de babys er al zijn:is jullie kleintje savonds ook zo actief?mijn avonden zijn gevuld met vooral troosten, knuffelen en voeden. Ze wil het liefst continu bij me liggen.nou hoor ik hier verschillende verhalen over..de 1 zegt laten huilen, steeds oppakken is niet goed. De ander zegt verwennen kan nu nog niet dus geef dr wat ze wil. Wat doen jullie?ik hou dr nu wel veel bij me want ben het wel met het laatste eens maar wordt er soms wel onzeker van of we het wel goed doen. Snachts gaat het heel goed, ze komt na 4 of 5uur voor de voeding. Laatst zelfs na 6,5uur!dan slaapt ze wel gwoon lekker in dr bedje maar savonds en de laatste tijd soms ook overdag thuis slaapt ze bijna alleen maar als ze bij me ligt en wordtze vaak wakker als ik dr in de box heb gelegd.. Nou ik ga nu zelf ook maar s slapen..morgen weer een dagtrusten!
Goeiemorgen! Hier nog geen babynieuws maar wel meer bloedverlies en vermoed stukjes slijmprop.. Krampen alsof ik ongesteld ben geworden. Dus we wachten het weer rustig af vandaag. Hopelijk voor jullie Adorable, babyhope, Jootje en Dees heel snel babynieuws meiden!! Duim heel hard voor jullie.
Heeii meiden, Ik ben echt helemaal op! Ik dacht vanacht ECHT dat het was begonnen het begon gister avond al dat ik veel krampen harde buiken en steken had en dat trok allemaal naar me rug toe) het werd steeds erger en ging niet weg, heb tot 2.30 wakker gelegen tot ik moest beginnen met het wegzuchten van de krampen, het voelde ook echt als weeen, harde buik flink kramp onderin buik gepaard met rugpijn en het had ook echt een hoogte punt.. Dus ik hup onder de douche gegaan want meestal zet het dan door...wat denk je...helemaal niks, buik weer helemaal rustig en heb vanaf 3.30 weer geslapen:S Wanneer komt ie nou!!??? @mamlijntje: ooh lekker zeg, die 3cm heb je al mooi derbij en wat lekker om te weten dat je volgende week wordt ingeleid als het niet doorzet! Mssn krijgen we allemaal wel een vaderdag-baby Njaa we zien ma weer xxx
Hier ook geen babynieuws! Denk ook niet dat ze haast gaan maken wel weer liggen woelen vanacht maar verder niks! Vervelend hoor adorble als het niet gewoon door zet!
Weesje:laten huilen doen we hier ook niet. Je kan ze op deze leeftijd niet verwennen. Hier zijn ze omstebeurd inderdaad ook na de 8 uur fles onrustig. Meestal proberen we het een half uurtje om telkens even te troosten en dan terug te leggen, lukt dit echt niet dan leggen we der maar bij ons. Meestal slapen ze daarna wel bij ons. Hier gaat het een stuk beter. Op 1 of andere manier willen de dames dus niet bij ons op de kamer slapen in dat bedje. Vannacht hebben e dus in hun eigen bedjes geslapen op hun kamer en dit ging veel beter. Ook werken we nu in diensten mn man deed vannacht de de late en ik de ochtend. Zo konden we allebei wel een stuk slapen. En de dames zijn een stuk rustiger ook overdag. Hmhm nog steeds geen babynieuws!! Nhad tich gehoopt dat mamalijntje of adorable wel aan het bevallen waren
hier is de nacht super verlopen, wij hebben nu wel nog bijvoeding gehaald maar wel andere speciaal voor opstopping en krampen en... HET WERKT ze was PAKKEN rustiger vannacht, heeft deels BV gehad en deels flesje en is daarna vrijwel onmiddellijk weer in slaap gevallen. Deze morgen met mij tot 9 uur geslapen (toen ben ik wakker geworden en heb ze wakker gemaakt en zijn naar beneden, heeft ze gedronken en een volle luier cadeau gedaan en heeft dan nog een dik halfuur zitten rondkijken ) Ik laat ze ook haast nooit huilen, tenzij dat ik net onder de douche sta of mn huishouden doe dan wacht ik een beetje af en ga niet dadelijk naar haar... Maar idd kan je ze de eerste weken niet verwennen... Ik probeer wel nu een beetje ritme in haar dag te krijgen, zo blijf ik niet langer slapen dan 9 uur en ga niet later naar bed dan 22 uur... (ookal lees ik dan soms nog)... verder heb ik niet echt slaaptekort meer, ookal slaap ik NIET overdag... integendeel,als ze snachts gedronken heeft en weer ligt te slapen ga ik meestal nog een beetje naar beneden opruimen (ik kom van wc en zie rommel, dan doe ik dat ) Kortom, op die paar HUILdagen, door haar krampen en opstopping, na... (grr die waren ECHT WEL slopend, ik was op momenten mijzelf zooo aan het verwijten dat ik weer aan baby's begonnen ben lool) is ze ondertussen erg lief en lukt het prima ze heeft net weer voeding gehad en ligt zalig in de box te slapen, tijd dus om mezelf klaar te maken, mn huishouden weer te doen (wat een kutweer, ik kan dus geen was uithangen) en een beetje op de laptop te tokkelen Zeg meiden, is jullie eigenlijk bewust dat onze kleintjes rond de 6 weken voor het eerst echt op ons zullen reageren? Ze lachen dan namelijk terug als jij naar hen lacht yeay, kan het nauwelijks verwachten
Weesje, herken het ook hoor. W is vaak nu wakker overdag en slaapt weinig, dan is hij rond 8a9uur helemaal op en kan dan niet slapen totdat ik hem bij me neem en in zijn bakerzak doe! Laten huilen hiet niet hoor pak hem altijd op
Mijn kereltje wordt al echt een grote jongen hij heeft vannacht in zijn eigen bed /kamer geslapen! De hele nacht en vanmorgen pas bij ons
oow wat goed sammie! Ze slaapt snachts ook lekker in dr bedje dus tis puur s'avonds en soms ook overdag. Dus heb eigenlijk niks te klagen hoor. Vroeg het me gewoon af. Maar jullie laten hem/haar dus ook niet huilen.. Ik probeer dr ook vaak eerst steeds terug te leggen mama van 3 maar tot nu toe niet gelukt en ligt ze het meest bij me s'avonds. Ach ze wil gewoon nog even de mamaliefde zullen we dan maar zeggen he Nu ligt ze nog lekker te slapen dus heb ook even de boel kunnen doen hier. Nachtzon-kan ook niet wachten tot ze teruglacht! Soms lijkt het hier al iets maar denk dat het dan toeval is. Adorable- balen dat het weer rustig werd!Hoop dat het snel doorzet!
weesje, ik vindt ze nog zo klein straks vanaf 3maanden moet je gaan oppassen met oppakken enzo. n hebben ze denk ik idd mamaliefde nodig. terug lachen probeert hij regelmatig alleen lukt het nog niet helemaal. vandaag weer een nieuw iets hij kan een pakje maat 56 aan!!! wat gaat her hard! binnen 5 weken van 44 naar 50/56
Ben ik weer even... Voel me zwaar belabberd.. Kan bijna niet lopen van de pijn in mijn bekken.. Zo'n druk erop staan. Zweet loopt over mijn rug heen.. Heb het vermoeden dat het nu niet lang meer gaat duren. -- Laten huilen: Hebben wij nooooit gedaan. Baby's huilen altijd om een reden. Ook al is het omdat ze mama missen. Jamie bleek chronische oorontsteking te hebben achteraf. Hij huilde elke nacht. CB Zei laat maar een paar nachten goed huilen en dan stopt het... Dit advies kan je pas aanhouden als je 100% zeker weet dat hij/zij niet huilt ivm pijn etc
hey meiden hie ris nog alles rustig... baal er best wel van maar we kunnen niets anders dan afwachten he.. mamalijntje idd ze huilen altijd wel om een reden zo zie ik het ook, soms hebben ze gewoon even mamaaandacht nodig..
Adorable: Balen dat het weer stopte, maar misschien wel een teken dat het snel staat te gebeuren!! Hoop houden meis. mamalijntje: ook weer zo'n belabberde dag... is toch vervelend he? Misschien zet het bij jou ook nog door voor de 23e! Wij hebben de kinderen ook nooit doelloos laten huilen, pas toen ze ietsje ouder waren hebben we dat wel ooit gedaan, als we zeker wisten dat er niets aan de hand was en ze gewoon aandacht wilden en niet gingen slapen. @mama van3: toch maar overgestapt op het voeden verdelen? Is wel prettig toch? Dan weet manlief dat het niet zo makkelijk is met 2 tegelijk en je hebt wat meer uurtjes rust achter elkaar! Hopelijk blijft het goed gaan en je zo goed bevallen. @nachtzon fijn dat Jolien het goed doet op de speciale voeding, en een combi met borstvoeding is natuurlijk helemaal mooi, zo krijgt ze van alles het goede!!! @hier, vannacht rustig geweest, ben wel met paracetamollekes naar bed gegaan maar heb in ieder geval wel wat uren kunnen maken. Nu wel weer een dozijn meloenen onder in mijn buik (zou dat door mijn verslaving komen?? hahaha) en veel pijn in rug enzo... Zou het wel leuk vinden als het een vaderdagkadootje zou worden, maar ik ga nog maar even uit dat de kleine nog gewoon tot zeker week 40 blijft zitten!! Misschien wordt het zelfs een juli-baby en geen juni-baby.... we zullen zien.
Hier nog geen nieuws.. Ongelovelijk. Had verwacht dat het door ging zetten. Wel weer krampen maar of die werkelijk ook wat doen?? We wachten weer heel ongeduldig af. Meiden hopelijk voor jullie babynieuws vandaag!
not yet..... denk ook niet echt dat het gaat komen, wel krampen gehad vannacht en nu voel ik nog wel van alles, maar volgens mij niet dat wat het gaat brengen.... jullie?? xx
Hier weer aan de rommel.. Vanmorgen op de wc weer bloed en een boel slijm. Nu krampen en harde buiken maar nog niet dat ze pijnlijk zijn of dat ik het weg moet puffen... Wordt er gek van.
Net weer bloederig slijm.. Druk op mijn onderrug en steken in mijn zij. Zo eerst maar eens even liggen.. En vanmiddag maar eens kijken.