Ik doe trouwens niks met het poetssponsje, maar spray de schoonmaakspullen op het raam en dan met de trekker opzuigen. Dus veel minder handelingen dan gewoon lappen.
Wij hebben hem ook! Voor de badkamer tegeltjes ideaal! Maar de ramen en de spiegel krijg ik er niet streeploos mee schoon! Help, wat doe ik verkeerd?!? Pfff! Verder is hij ideaal! Want idd.... niks is meer nat binnen
Jazeker! Soms 2 x behandelen op een hardnekkige plek, maar alles wordt schoon hoor. Hopelijk kun je hem van een van onze medeforummers overnemen. Scheelt een hoop werk
Heeft dat strepen krijgen niet te maken met een verkeerde verhouding sop/water? Hier totaal geen last van namelijk. Krijg nou haast nog zin om 'm te pakken en de ramen te gaan doen
Ik heb geen idee, maar wordt gek van die strepen! Terwijl het verder zo'n fijn en snel ding is! Hoe is jouw verhouding? En wat voor middel gooi jij erin? (ik heb die dingen nog die erbij zaten....)
Ik vind hem geweldig! Heb veel kleine ruitjes, en dwars kun je hem ook prima gebruiken! alleen de spuitflacon van de wissel drupt als je hem dwars wil gebruiken.
Nog even: stel dat ik gewoon glassex heb of Lidl eigen merk.. Maak ik dat dan aan met wat lauw water in die spuitbus? Was is de verhouding dan? Ivm strepen?
Ik heb dat spul gebruikt wat erbij zat in de doos. Maar wij hebben ontkalkt water, dus ik heb slechts een kwart gebruikt ipv het hele flesje.
Ik heb er 1, heerlijk ding. Ik doe mijn hele huis binnen en buiten met 1 accu en ik vul dat spuitding gewoon met mijn eigen mengsel van water, ui, ammonia en hhazijn!
Is er iemand die me nog een goed mengsel/verhouding kan vertellen van water/ruitenreiniger? En warm of lauw water..