Yves. Eindelijk. Na tig bezichtigingen, drie huizen die aan onze neus voorbij zijn gegaan en tig huizen die steeds al verkocht waren als wij wilden van kijken, is het gelukt. We hebben maandag het huis bezichtigd. Meteen ter plekke geboden. En zijn er gisteren met de verkopers uitgekomen. En het is echt ons droomhuis. In het centum met heel veel grond en een groot huis. Moet wel alles aan gebeuren, maar we maken het helemaal zoals we willen. Dus straks is alles lekker nieuw en onze smaak. Ik ben zo happy
Gefeliciteerd!! Dat is nog eens super nieuws! Balen dat jullie al zo veel andere woningen aan jullie neus voorbij hebben zien gaan maar dat kun je nu wel van je afzetten denk ik. Tijd voor champagne (alhoewel dit tijdstip..)
Gaaf, gefeliciteerd! Maar je snapt natuurlijk wel dat ik nu wel onwijs benieuwd ben naar jullie droomhuis! Als je wil mag je me ook een pb sturen
Wat leuk!! Moet een opluchting zijn geweest, gefeliciteerd! Ons huis staat net een week te koop en hebben een leuke woning gezien met een grote tuin maar ben bang dat deze snel verkocht zou raken, zo balen is dat dan he? We willen wel graag eerst onze eigen woning verkopen. Heel veel succes met de verbouwing/klussen en veel geluk in jullie nieuwe huis!
Gefeliciteerd ! wanneer is de overdracht? Hier na 1 jaar zoeken eindelijk ons droomhuis gevonden nog een paar weken en we mogen erin.
Dank je wel dames. Ik reageer laat, maar het is ineens heel druk. Veel regelen. Voorlopig koopcontract wordt binnenkort al getekend. Hypotheek kan ook snel geregeld zijn. Alles loopt tot nu toe voorspoedig. Nu aannemers benaderen om offertes te ontvangen. En vloeren, deuren, keuken, badkamer e.d. uit gaan zoeken. Komt heel wat bij kijken ineens. Dus ff bikkelen in combi met werk, studie, kinderen. Dadelijk verhuizen en van te voren alles inpakken natuurlijk. Maar goed. Over 5 maanden zitten we gesetteld in ons nieuwe droomhuis! Overdracht is half december en begin maart moeten we ons eigen huis uit.
Nu ben ik ook heel benieuwd haha, wij hebben helaas ook een paar mooie huizen aan onze neus voorbij zien gaan, weet dus hoe het voelt, maar hoe fijn is het nu dan dat het gelukt is!! Gefeliciteerd!
Gefeliciteerd! Ik hoop dat wij ook snel ons droomhuis vinden. Zijn al bijna 8 maanden aan het zoeken 😔
Wow, gefeliciteerd, meid!!!! Heel veel succes met het uitzoeken en klussen! Gaat zeker veel tijd in zitten, maar het resultaat zal het zeker waard zijn hoor! Ben wel erg benieuwd naar jullie stekje, als je het leuk vind, kun je mij een pb sturen met jullie huis? Ik ben dol op funda Wij krijgen binnenkort een sleutel van ons droomhuis waar ook alles gedaan moet worden. Ben blij dat het keuken eindelijk besteld is. Gaan jullie zelf klussen of uitbesteden? Heeft iemand ervaring met werkspot.nl? Ik zit nu ook te overwegen om styling advies te vragen...