Zoals de titel zegt ik ga weer af en toe pendelen. Je mag je verzoek sturen tot 21.30 ga proberen alles voor vrijdag te beantwoorden. Graag je naam , geboortedatum en het liefst een foto sturen in een pb samen met je vraag. Ik pendel op zwanger en geslacht. Groetjes wish
De vorige keer ben ik uiteindelijk gestopt met pendelen vanwege teveel berichten buiten de tijd en zie er nu weer buiten de tijden verschijnen. Ik doe dit met plezier voor jullie maar het kost tijd en energie. Houd er aub rekening mee!!!
Snap zoo niet dat mensen hier niet kunnen lezen en domweg toch proberen te pb-en.. *zucht* Zo verknallen ze het voor ons allemaal. Alsof jullie niets beters te doen hebben dan pendelen...!! Heb respect voor de pendellaars en respecteer hun aangegeven tijden. Geduld is een schone zaak..
Oeps sorry had niet goed gelezen dacht dat er tot 21 uur stond voor vandaag zag net pas dat het gister was en vandaag tot 19.00. Ik snap dat je hem niet meer doet. Dom dom dom
Voorlopig pendel ik weer even niet, ben er achter gekomen dat ik zwanger ben van iui 2 wil me energie niet verspillen! Groetjes wish
Kan iemand mij uitleggen wat 'pendelen' betekent? Zie het soms ook staat in onderschriften maar ik heb werkelijk geen flauw idee?!