Ik heb met regelmaat last van flinke hoofdpijn. Richting migraine. Paracetamol en ibuprofen nemen de scherpe randjes eraf maar helpen eigenlijk niet genoeg. Zat te denken om eens aleve te proberen? Zou dat beter helpen? Of heeft iemand nog andere tips?
Gebruik je het ook in combinatie? 2 paracetamol 1 ibro 400 Ik gebruik zelf spidifen dat is een soort ibrobufen
Je zou ook eens Excedrin kunnen proberen, of beter nog APC tabletten van het Kruidvat, zelfde werkzame stoffen maar veel goedkoper. Als ik migraine op voel komen neem ik er 2 in, met heel veel water. Als ik al hoofdpijn heb helpt alleen ibuprofen, en dan neem ik óf de liquids van een huismerk óf Nurofen Migraine, maar die vind ik dan wel weer prijzig
Als ik migraine heb dan neem ik naproxen 500 in. Wel gekregen via de huisarts, binnen 3 kwartier ben ik van de migraine af
Bij mij helpt alleen excedrin, en als dat niet helpt dan heb ik pech (iig wat betreft medicatie die je zonder recept kan kopen). En dan moet ik er wel 2 innemen. Je hebt ze ook van eigen merk bv kruidvat (samenstelling van acetylsalicylzuur, paracetamol en coffeïne). Maar die doen helaas niet genoeg bij mij. In excedrin zit net iets meer coffeine en dat heb ik blijkbaar nodig. Maar je zou dat wel eerst kunnen proberen. Scheelt enorm veel in prijs. Edit: en mijn maag wordt meestal niet heel blij van deze pillen, dus ik probeer ze niet op lege maag in te nemen. En als het niet anders kan met heel veel water. En ik neem dan eerst omeprazol tegen de maagklachten die ik anders kan krijgen.
Ik neem ook naproxen maar dan bij spanningshoofdpijn, wel die van de Kruidvat, 2 stuks dat is bij elkaar 440 mg. En dat samen met 2 paracetamol helpt heel goed.
Inderdaad exendrin, wel starten met 2 tabletten hoor. En anders naar de huisarts om imigran, dat helpt zeker bij migraine. Apc helpt bij mij dus niet, terwijl dat dezelfde werkzame stof heeft, maar ik reageer altijd minder goed op goedkope medicijnen.
Hier net hetzelfde, Excedrin helpt vaak, maar heb helaas ook de bijwerking aan de maag. Verder ook Sumatriptan. Redelijk prijzig en van de HA mocht ik deze enkel nemen als de migraine stressgerelateerd is...
Ik heb oom migraine en bij mij doen ibuprofen, paracetamol etc helemaal niets. Ik heb nu rizatriptan en dan is mijn hoofdpijn binnen een uur weg. Maar dit werkt alleen als je echt migraine hebt, het zorgt ervoor dat de aders naar je hersenen weer normaal gaan doen, het is geen pijnstiller of iets dergelijks. Als je even gaat liggen, is de hoofdpijn dan weg? Ik kan gaan slapen met migraine maar sta dan net zo goed weer op met hoofdpijn. Een aanval duurt bij mij meestal 24 uur.
Verschilt, zou het gewoon proberen. Bij mij doet ibuprofen en naproxen überhaupt niets, dan schiet het dus niet op. Sanalgin werkte wel redelijk, als ik het op tijd nam (maar helaas ook vaak niet), maar was funest voor mijn maag. Inmiddels gelukkig er achter waardoor het bij mij veroorzaakt werd, dus nu vrijwel geen last meer. (y)
Ik pak een dycloflenac zetpil. Heb ik ooit bij de HAP gekregen toen een migraine aanval niet over ging. Bij mij werkt dat al jaren prima
Heb nu excedrin gekocht. Hoofdpijn gaat niet weg. Heb er meestal enkele dagen last van. Heb nog omeprazol in huis. Hoe lang van te voren zal ik die innemen? Hoop zo dat dit beter helpt
En je drinkt wel genoeg? Bij mij Komt de hoofdpijn vaak door te weinig drinken. 2-3 glazen water en hoofdpijn wordt vaak al minder.
Verse gember kopen en dagelijks veel verse gember thee drinken. Ik heb heel veel hoofdpijn en migraine gehad in het verleden, dit helpt echt heel goed. Enkel nog hoofdpijn rond menstruatie en eisprong ipv 3 weken per maand
Je kan ook de zakjes oplos ibuprofen gebruiken, vriend merkt dat die beter werken bij opkomende migraine (te laat is alleen rizatriptan inderdaad iets dat helpt..) die zakjes oplos ibu zijn te krijgen bij Kruidvat.
Hier migraine pillen was relpax nu een goedkopere variant met 2 paracetamol. Normaal heb ik 3 dagen per maand hoofdpijn/migraine maar de afgelopen weken echt een stuk meer. Bijna vakantie hopen dat dat helpt en anders kijken wat de oorzaak is die goedkope variant of toch andere dingen slecht slapen, op eten letten enz
Hoeveel pijnstilllers neem je (in dagen per maand) en hoe lang al? Als je gedurende 3 maanden of langer, meer dan 10 dagen per maand NSAID of meer dan 15 dagen per maand paracetamol gebruikt, is de eerste stap om alle pijnstillers radicaal te stoppen. Dat geeft eerst veel meer hoofdpijn, maar na enkele weken vaak spectaculaire verbetering. En als je toch nog hoofdpijnen hebt, kan je die overgebleven hoofdpijn gericht behandelen.
Goede tip! Heel gek dat die paracetamol die je regelmatig tegen hoofdpijn gebruikt de oorzaak van je hoofdpijn kan worden. Medicijnafhankele hoofdpijn heet dat toch?