Wij zijn niet kaasverslaafd, maar er gaat wel veel kaas per week doorheen. Sowieso een pak plakjes van 400 gram, maar ook geregeld twee. En meestal twee zakjes van 250 gram geraspte kaas (en soms meer). De kinderen en mijn man eten kaas op brood, ik een enkele keer als ik een tosti eet. En het gaat ‘natuurlijk’ door de pasta en op pizza.
Smeerkaas hebben trouwens meestal wel, vooral voor als de kinderen een broodje mee naar school nemen. En dan nog doen we er erg lang mee. (Het zijn van die portieverpakkingen in driehoekjes.) Maar eerlijk gezegd vind ik dat niet zozeer onder kaas vallen, ik weet eigenlijk niet eens of het hier wel zo mag heten - op de verpakking staat dan ook letterlijk: spreadable food preparation.
Smeerkaas gruwel ik echt van. Een heel enkele keer wil een van de kinderen het, dan kopen we een bakje, maar meestal eten ze dan twee boterhammen ermee oid en daarna laten ze het zo lang staan dat ik het weg gooi. Ik koop het dus niet uit mezelf en vind het alleen maar fijn dat de jongste het in ‘normale tijden’ af en toe op de bso kan eten.
Oeh ja, kaas, heerlijk! Standaard de plakken jong belegen, op de pasta, op de plank, tosti, pizza, pita, etc. Ook heb ik standaard een mix van geraspte Pecorino, gran Padano en parmezaan in de vriezer. En af en toe een paar plakjes brokkelige oude kaas bij de kaasboer vandaan, maar die kaas is op voor het in de buurt van brood komt. Maar smeerkaas...brrr...
Ik moet zeggen dat ik er ook best geld aan uit geef. Ah kaas voor tosti en pasta ok. Maar voor op brood hebben wij gewoon kaas van de kaasboer. Zoveel lekkerder jummie.
Zeer herkenbaar. Jong, belegen, plak, stuk, mozzarella, geraspt, parmezaan, brie, geit: ik lust het allemaal. Mijn liefde voor kaas is de reden dat ik nooit geheel vegetariër en al zeker geen veganist zou kunnen zijn. Tenzij er ooit voor alle soorten kaas een fantastisch smakend veganistisch equivalent zou komen... Mijn oudste zoon is al even erg. Dan weet hij dat de kaas bijna op is en dan verheugt hij zich er de halve dag al op dat ik er 's avonds blokjes van snij
Ik eet niet veel kaas. Vooral man en dochter eten het. Er gaat sowieso een kilo jong belegen van de kaasboer doorheen in de week. 2 pakken geraspte kaas. En een stuk brie (eet alleen de oudste) De jongste en middelste lusten geen plakjes kaas en eten alleen smeerkaas. oudste lust alle soorten kaas en die verkoos destijds een kaasplankje boven een ijsje
O gatenkaas de favoriet hier. Of echt een vreselijke oude kaas inderdaad jummie Romig belegen is ook heerlijk En en en...... Afgelopen week niet naar de markt geweest. Kaas op en zooooooooo een zin in kaas nu. Damn
Kaas❤️ Alle soorten kaas vind ik heerlijk! Gesmolten, op brood, of gewoon zo. Het lekkerste vind ik nog een goede bol mozzarella met peper en zout! Nog lekkerder met basilicum!
Hier ook een kaasverslaafde, ik eet 1 kg kaas per week . De kinderen en man samen tussen de halve kg en 1 kg (ligt aan het eten).
Wij zijn ook echt kaaslovers. Hebben echt altijd kaas in huis. Sowieso voor op brood maar indd ook door de maaltijd of gewoon zo een paar blokjes. Onze oudste luste eerst geen kaas, toen zeiden we al, hoe kan dit nou een kind van ons zijn Maar toen ie een jaar of 3 was at ie ineens wel kaas en nu ook echt een kaaslover
Oh kaas heerlijk!!! Gaat wel een kilo doorheen per week. 2 volwassenen en een baby die het eigenlijk nog niet mag, maar het heerlijk vind Ik kan niet zonder kaas. Elke dag minimaal 1 boterham met kaas. Savonds ook wel eens een lekker blokje knagen.
Hier ook kaasliefhebbers! Mijn man en dochter zijn meer van de jonge en jong belegen. Zoon en ik van hoe ouder en brokkeliger hoe lekkerder! Ook fan van geitenkaas, parmesan, pecorino, alle soorten Franse kaas (ook de blauwe schimmel), gorgonzola.... kan werkelijk geen kaassoort bedenken die ik niet lust. Althans, komijnekaas, daar ben ik niet zo gek op. Maar verder, mmm
Grappig dat nog niemand ricotta heeft genoemd, dat is de enige kaas die wij nog wel regelmatig eten. Waarschijnlijk omdat dat de enige kaas is die ik hier wel lekker vind