Dat is nog niks... Ik heb een eierdopje op het aanrecht laten staan en moet je nu eens zien... Acire, mis je er één? Het is een mannetje.
nou, missen is wat overdreven. maar als je hem leuk vind mag je m houden hoor meisssssssssss, spring er gezellig bij zou ik zeggen. zou je als hij klaar is wel willen vragen of hij met die spons bij me komt en de ramen wast? bvd
Neuh.. ik ben niet aan hem gehecht. Ik zal hem straks jouw kant weer opsturen, als hij klaar is met zijn hol, kan hij je ramen mooi doen.
Die zijn van mij! Sinds Thom geboren is, ben ik ernstig op zoek naar de kabouters die bij mij de was altijd deden... Sinds die onbetrouwbare krengen zijn gaan wandelen, moet ik alles zelf doen
meiden hoe verzinnen jullie het! Erg leuk om te lezen. Vriend vindt het ook helemaal geweldig! Zit vol bewondering te luisteren naar de verhalen die ik oplepel, not.... hmmm.... beetje jammer dat niet iedereen de humor snapt! Ik mag die knakkers van jullie wel! Stuur er ook maar een paar mijn kant op voor de schoonmaak en vermaak voor de katten, haha.
Hahahahahah! Kabouterpower! Ik heb geen kabouters hier... Zo ver naar het Noorden zoals wij zitten.. Hier hebben we alleen maar trollen... En die wil je écht niet in huis hebben!
Aha! ik geloof dat ik al een trolletje gespot heb hier in huis, nou ja gespot... wie anders kan er zo'n bende van maken. Regelmatig breek ik bijna mijn nek over zomaar verplaatst speelgoed (vooral als ik zelf met een volle wasmand aan het zeulen ben) Kan ik, als ik de trol eenmaal heb gevangen, deze weer terug sturen naar het nog hogere noorden?