Hoi dames, Misschien hebben jullie deze jurk al eens voorbij zien komen. Dit is dus mijn trouwjurk. Ik ben heel erg aan het twijfelen. Ik vind hoeden altijd zo leuk en chique staan, maar past bij deze jurk een hoed? of wordt dit te veel.. Graag jullie mening/suggestie.. Bekijk bijlage 182781
ik vind het een heel mooie eenvoudige jurk en mijn mening is dat hier heel goed een aparte hoed bij kan
Geen hoed, dat haalt de eenvoud van de jurk weg. Een headpiece daarintegen JA! bv: http://2.bp.blogspot.com/-i_OCZbIGroM/Tehebc05_fI/AAAAAAAAAtE/TQ3zHB1Mbh0/s1600/6a010535bf2cdc970b01156f9af013970c-250wi.jpg http://manolobrides.com/images/2010/11/bridal-veil-alternative.jpg http://lakrause.com/wp-content/uploads/2010/06/kyle_cindy_wedding465.jpg bridal lace headpiece Silvery crown by LittleWhiteDresser bridal lace headpiece Silvery crown by LittleWhiteDresser
dat was t eerst wat ik dacht. geen hoed maar een mooie headpiece vind die bovenste 2 van onderstaande links t mooiste
ik die bovenste! Volgens mij nog eenvoudig zelf te (laten) maken. Wat tule, of mooie kant, grote bloemen van de fourniturenwinkel. Een veertje hier of daar.
Door het kant bij de schouders zou ik een hoed "teveel" vinden qua tierelantijntjes aan de bovenkant! Zo'n headpiece ( vooral die bovenste) vind ik dan wel kunnen!
ligt aan de hoed. Heb je een foto van de hoed (of een hoed die het zou kunnen worden)? Mijn zus droeg ook een hoed en ik vond het prachtig.
ja ligt aan de hoed, vind sommige headpieces ook net iets TE! de 3e is idd wel mooi, de eerste vind ik daarintegen echt to much! misschien even wat voorbeelden van hoeden laten zien wat je mooi lijkt?
Wauwie! wat een supermooie jurk!! Dat moest ik eerst ff kwijt.. Over de hoed, ik denk dat dat heel persoonlijk is en vooral ook ligt aan jou. je lijf, je gezicht je bouw.. Ik zou gewoon ff naar de zaak waar je je jurk gekocht hebt en gaan passen! doe een hoed op, een tiara, een headpiece.. puzzel wat en kijk er even zelf naar.. Tis jouw dag en jouw ding. jij moet het mooi vinden.. Laat desnoods ook ff wat simpele foto's maken zodat je goed een idee hebt van of het kan of niet! Als jij het mooi vindt staan erbij, lekker doen!!
Ik vind hem denk ik zonder hoed het mooist, maar denk dat het ook heel erg van de hoed afhangt en ook van jouw figuur. Zou gewoon in de winkel met hoed passen en kijken wat je ervan vind.
in de winkel mogen geen foto's gemaakt worden (vraag me niet waarom) ik zal hier wat voorbeelden laten zien van wat ik mooi vind. Bekijk bijlage 182839 Bekijk bijlage 182840
ikzelf ben geen hoedenmens. Ik vind de jurk echt prachtig! en ik persoonlijk zou het zonde vinden om er een hoed bij te doen. Het trekt teveel de aandacht af van de mooie jurk. Ik zou eerder gaan voor iets leuks in het haar, of een tiara ofzo. Maarrr....het is jouw jurk, en jouw dag Dus, je moet doen wat jij graag wil Succes bij de keuze!
Ik vind de hoed wel mooi, maar je jurk is al zo ontzettend mooi dat een hoed net teveel van het goede is. Ik zou kiezen voor de 3e headpiece.