In Dusseldorf - Duitsland .. Ik ga 9 december weer, is zo leuk, daar hebben ze niet 1 kerstmarkt maar heel veel kleine marktjes, gezellig met muziek en Gluwein of lekkere warme choclade melk met Ameretto
Van wanneer tot wanneer zijn ze er? Gewoon in het centrum? Staan ze goed aangegeven of moet je zoeken? Liefs Marjo
In Dusseldorf zitten ze in en rond om het centrum ... Omdat het er zoveel zijn maakt het niet uit waar je heen gaat.... Wenen is trouwens ook heel erg leuk met al zijn marktjes ( als het niet regent )
Ik ben vorig jaar naar de kerstmarkt in Oldenburg geweest, was heel erg gezellig. En Oldenburg is verder ook een leuke stad om te shoppen. Helaas kan ik nu niet meer zover en zolang lopen anders was ik zeker heen gegaan.
@marijke84 Dit heb ik kunnen vinden voor je: Openingsevenement: 12 december Ijspistes: 12 december tot 4 januari, Grote Markt Van zondag tot donderdag: 12u-20u Vrijdag en zaterdag: 12u-22u Uitzonderingen: 24 december (12u-18u) Kerstmarkt: 12 december tot 28 december, Groenplaats Van zondag tot donderdag: 12u-20u Vrijdag en zaterdag: 12u-22u Uitzonderingen: 24 december (12u-18u) Winterdorp: 12 december tot 4 januari, parking cruiseterminal Van zondag tot donderdag: 12u-20u Vrijdag en zaterdag: 12u-22u Uitzonderingen: 24 december (12u-18u) en 31 december (12u-2u) Indoor winterfoor en nostalgisch circus: 26 december tot 4 januari, Waagnatie Koopzondagen: 14 december en 21 december Feeërieke verlichting langs de as Centraal Station Scheldekaaien Reuzegrote kerstbomen op het Koningin Astridplein, Handschoenmarkt en Grote Markt
Krijg er al zin in! En lekker broodje duitse wordt met mosterd of curry gaat er altijd wel in! Of die broodjes met dat gehakt en die uitjes. Jammie! Liefs Marjo
Naast de Dom inderdaad, maar ook op de Rudolfplatz, de Neumarkt etc. Op de site www.koeln.de is er wel meer over te vinden. Wij vinden Keulen altijd erg gezellig.
vorig jaar in dusseldorf geweest, was super, overal kerstmarkt heel gezellig en leuk. zeker als je van lekker eten houd gaan dit jaar naar oberhausen en dortmund (met overnachting)
Winterland? Is leuk! Moet je in de tent komen kijken,kraampje van Name It staat daar met kerstkleding