Vandaag een stekjes box gekregen bij een najaar swap! Erg leuk idee. Jammer dat dit niet echt mijn type plabten zijn haha. Ben voor een calathea, begonia fan, althans blad met kleur enzo
Is 2 keer per jaar via een stekjes groep op Facebook . Heel Nederland kan zich inschrijven en na de periode wordt je je met een random persoon gekoppeld. Jij zelf deeld onderling via Messenger het adres. Vooraf is er afgesproken wat jullie gaan doen, brievenus pakket of groot pakket. Er zijn bepaalde regels zoals, geen pannekoek graslelies enzovoort . en dan op de afgesproken dag doe je beide het pakket op de bus, leuk verpakt, stek en plantjes uitleg. En dan heb je een leuk "kerst" pakket. In het voor jaar doen ze het weer. Echt 100den mensen doen mee
Ik wordt hier zo blij van, wat een geweldig idee zeg! Jammer dat ik fb heb, zou bijna alleen hiervoor aan willen maken haha Zou je misschien een soort verrassings pakket ergens kunnen kopen?
Op marktplaats bieden ze dat wel aan hoor! Ik heb ook geen fb maar mn man wel en heb me met zijn account lid gemaakt van die groepen. Maar deed niet mee aan de swap btw.
Een hele grote Kentia Palm. Alleen tot nog toe zie ik die in tuincentra allemaal al met bruine punten staan.. Ik vraag me af of die zo moeilijk mooi te houden zijn of dat de kwaliteit in de tuincentra gewoon matig is.. Verder nog een Alocasia Zebrina. Oh en hier nog de foto van mijn nieuwe Ficus bonsai
Mooi die bonsai! Volgens mij zijn die palmen niet heel moeilijk toch? Die bruine punten hebben ze volgens mij al snel, denk dat dat beetje hoort. Denk wel dat dat planten zijn waarmee je moet opletten met de verwarming en luchtvochtigheid.
Ik heb ook wel een wensenlijstje... - Kalanchoe Marmota - Peperomia Obtusifolia Variegata - Crassula Ovata Variegata - Kalanchoe Thyrsiflora Tricolor En nog een aparte Sansevieria zou leuk zijn. Of welke andere plant dan ook. Maar inmiddels ben ik wel aardig op het punt dat ik een (stelling)kastje nodig ga hebben als ik meer planten kwijt wil kunnen. Alle oppervlakken zijn nu wel bezet zeg maar. Ik ga sowieso niets meer aanschaffen tot januari, is de afspraak.
Wat leuk!! Ik ga ook eens op die fb pagina kijken Bedankt voor de tip! Heb jij je geabonneerd? Ik ben wel benieuwd naar ervaringen De bananenplant, een of twee citrusboompjes voor in de keuken en ik zou er nog wel een mooie, volle hangplant bij willen hebben (nog tips??). Ik heb er ook weer wat plantjes bij, ik zal morgen even een foto plaatsen