Dochter slaapt in romper met lange mouw en dun pyjamabroekje in complete combisleeper. Het is boven 's nachts 15 graden. Voor als het nog kouder wordt ligt de bag van Puckababy klaar. Maar die is nu nog net te koud (herfstdeel) of te warm (winterdeel).
Gisteravond voordat ik naar bed ging zijn nekje gevoeld en die voelde heerlijk warm aan. Vanmorgen was hij ook lekker warm, dus we laten het eerst maar zo. Als het kouder wordt dan 18 graden doe ik de mouwen eraan. Bedankt voor alle reacties!
hier is het 13 graden op haar slaapkamer (bij ons nog kouder) Ze heeft een romper met lange mouwen, pyjama en fleece slaapzak met lang e mouwen aan en daarboven een fleece zomerdekentje. als wij gaan slapen doe ik daar nog een gehaakt katoenen dekentje op als ze fris aanvoelt. Dochter en ik zijn kouwkleumen
Hier koelt het snachts in kamertje van kleine meid ook af. Wij hebben namelijk luchtverwarming, als ik het rooster open zet word het bloedheet, dus ik laat hem dicht. Ze slaapt nu met een romper, tshirtje met lange mouw en een katoenen trappelzak zonder mouwen en een katoenen deken. Als het straks echt hard gaat vriezen en/of er een NO-wind komt te staan(kamertje ligt op die kant), krijgt ze haar wollen deken en eventueel een broekje en sokjes. Ze voelt smorgens lekker warm aan, en wil haar nu nog niet te dik toedekken, anders heeft ze er niks meer aan als het straks écht koud is.