ahhh wat zielig van de billetjes, daar had je het vorige keer ook al over.. nee daar mogen we niet over klagen de billetjes zijn een klein beetje rood, maar daar heeft ze geen last van... ik heb het idee dat dit tandje meteen over de hele breedte doorkomt ipv scheef... want ik lijk een heel randje te zien en geen puntje.. nog niet door pfff me melk is opgehaald, voor meer uitleg doe ik liever via pb, want wie weet zitten deze mensen ook hier op zp... maar een hele belevenis... verjaardag was gezellig, zo leer je je echte vrienden kennen... merendeel niks van gehoord ook niet afgezegt... klein klubje maar reuzegezellig hoor!!! verder vreindlief is mometeel weer werkloos.. waarschijnlijk mag hij in t voorjaar wel bij de boer terugkomen.. maar tot diee tijd is daar geen werk
ja die billetjes was echt heel zielig hoor! gelukkig is het weer minder, maar de laatste kiezen zijn door joepie!! wat vervelend dat er mensen niet hebben afgezegd, maar met een klein clubje kan het net zo gezellig zijn! wat vervelend dat je man weer geen werk heeft, echt verschrikkelijke tijd is het op het moment met werk he? mijn zwager zit ook elke keer zonder werk. vandaag ben ik op controle geweest bij de vk, alles was goed, wel in totaal al 6,5 kilo aangekomen hahaha, dat zal wel weer richting de 25 kilo gaan
hier is t spannend, 28nov krijgen we de uitslagen van lizzy's onderzoeken. ze is op spierziektes getest. haar spierspanning blijft erg laag, ze is erg slap. vind het niks jesje..mooie foto's!!!!!! zo speciaal is dat!
@nooky: mooi meisje heb je hoor! loopt ze al? nog 4 maandjes, dan is noa alweer 2 jaar, wat gaat dat snel zeg!
nee maar ik praat er niet veel over.. loopt niet lekker met lizzy. ze is getest op spierziektes.. lage spierspanning en hypermobiel.
kunnen ze daar iets aan doen siren? hypermobiel ben ik zelf ook, ben ook aan allebei mijn knieen geopereerd.
hoi meiden hoe is het hier? hier is alles goed, ben alleen stikzenuwachtig haha. morgen heb ik echo voor het geslacht, ze konden dat vanaf 15 weken zien zeiden ze, dus ja waarom wachten haha.
voor degene die mij niet op fb hebben en hier af en toe nog lezen: wij krijgen weer een meisje hihi we zijn er heel blij mee!
whaaaa jesje! leuk een zusje!!!! ow en ik wil jou op fb! kun je me pb sturen met je naam? nog meer met fb hier? uitslag van liz is voor nu ok, geen stofwisselingsziekte en geen sma..dat is spierziekte. we wachten nu op een oproep van de kinderneuroloog, die gaan verder kijken.
Nooky spannend hoor ik duim voor je!!!!! Hier druk druk druk, tandje 6 is bijna door, gaat dat snel, dametje is ondertussen 8,5 kg. Verder pittig tantetje, nu al last van driftbuien, dat beloofd wat, en momenteel erg slecht eten (wil alleen melk of alles zelf doen) ze staan in de box, en waggelt langs de rand van de box Verder vriendlief is nog steeds werkloos, pfff wel balen, Maarja int voorjaar is er weer werk genoeg, dus we moeten nog even volhouden.
Pfff nachtelijk activiteiten, willemijn heeft valse kroep, heeft dus moeite met inademen en kan daardoor erg slecht slapen pffffff
Nou dames toch ongesteld geworden.... Alleen gisteren sex gehad vandaag beetje bloederig slijm.... Op dag 11 van cyclus..