Ja! Negatief!!!! Hebben net patat besteld, ff lekker makkelijk. Hoef ik niet te koken. Echt een relaxavond!
@siren, super meid. Hou je het nog een beetje vol. 2 weken geleden op controle geweest bij gyn kregen we te horen dat we een klein kindje krijgen, dat het wat achterliep op groei. Dat was niet wat we wilde horen natuurlijk. gister weer op controle geweest en alles is weer helemaal bijgetrokken, dus loopt perfect op schema. Niks aan de hand. Over 2 weken weer terug en dan wordt de datum van de geplande keizersnede bekend. Spannend hoor pff. Het komt langzaam dichtbij. Nog maar 5 weekjes werken en dan gaat mijn verlof in, kan niet meer wachten.
@siren: wat fijn dat het negatief was! en lekker genoten van jullie avondje samen? @ikkuh: oh spannend meid!
Haha nou nee. Om 22:00 belde mam op dat Lizzy ziek was geworden. Ze had het hele bed en haarzelf ondergekotst. Om 22:30 was ze weer thuis. Samen met Bennie even de douche in geweest en daarna is ze weer gaan slapen. Beetje jammer want we wilden eigenlijk een x uitslapen. Morgen 37 weken!!! Toen is Lizzy geboren maar het zal nu niet gaan gebeuren vrees ik. Merk niks haha. Vorige x op 36+6 bloeding (slijmprop) en 37+0 braken de vliezen! Maar goed voorwerk heb ik toen ook niet gehad. Gister gehoord dat een vriendin van me zwanger is. 9wk nu! Haar man zei altijd dat hij niet wilde. Zij wilde wel. Dus iedereen dacht, ze zit nog op haar man te wachten. Die wilde wat meer tijd. Blijkt dat ze 1,5jaar ermee bezig zijn geweest. pcos en gyn. Maar lang samen zwanger zijn zullen we niet zijn nu haha! Ben echt zo blij!!
@Nooky omdat ik hele smalle bekken heb en klein ben heeft het geen zin om natuurlijk te proberen. @Siren, vervelend dat je meisje ziek was.
@siren: wat balen dat lizzy zo ziek was geworden. is ze nu wel weer een beetje beter dan? en dat je nog niks merkt van een aankomende bevalling wil niks zeggen hoor, ik spreek uit ervaring haha. bij fay had ik wel al een paar weken voorweeen en de dag dat het begon zat ik nog grapjes te maken met mijn zus dat het die dag wel een mooie dag zou worden, maar dat het toch niet meer ging gebeuren. heb heel het huis gepoetst(achteraf nesteldrang hihi) stond om 4 uur nog mijn bed te verschonen en ben daarna nog boodschappen gaan doen en noa gehaald en om half 6 begonnen de eerste krampen en om half 12 was ik bevallen, dus meid zegt helemaal niks! @ikkuh: nee als het niet past heeft het idd geen zin om eraan te beginnen hihi beseffen jullie kindjes sinterklaas al? noa wel nu, blijft maar vragen wanneer hij nu onderhand is naar nederland komt haha. de 24ste ga ik met mijn ooms op cadeautjesjacht. vind het alleen moeilijk wat ik voor fay moet kopen want ik heb nog zoveel van noa, maar ja dan nog maar wat extra erbij haha
@jesje, Luc vindt er niet zo heel veel aan. Als ik DVD opzet kijkt hij wel, maar boeit hem eigenlijk niet. Denk als zwarte piet dalijk voor zijn neus staat dat hij wel anders piept haha. En het is inderdaad moeilijk wat je nog voor de kids moet halen, Luc heeft ook al zoveel, dus wordt ook echt goed kijken. Volgende week zaterdag komt hij bij ons aan, dus ben heel benieuwd. Zijn pietenpak hangt klaar in ieder geval.
hier komt hij ook de 16de aan, maar noa gaat dan met haar oma en opa naar de efteling. haar pietenpak heeft ze hier thuis de hele dag al aan haha
Leuk joh haha Wij hebben dit jaar voor t eerst weer sinterklaas, normaal doen we kerst met kadootjes, maar dat gaat over. Nu voor t eerst dus bij so met mijin moeder, hebben lootjes getrokken, zonder gedichten en suprises hoor daar hiuden we echt niet van...
haha leuk is dat he ikkuh! fidel: wij gaan ook voor het eerst sinterklaas vieren, maar gewoon thuis voor noa en fay. met mijn zussen en aanhang doen we altijd lootjes met de kerst. ben je trouwens al naar de ka geweest met willemijn? ben wel benieuwd wat hij zegt. noa eet sinds een paar weken helemaal niet meer met avondeten, alleen als we frietjes eten eet ze goed, maar om dat nou elke dag te eten hihi. noa is ook best aan de dunne kant, dus qua gewicht heeft ze het ook echt wel nodig. ik hoop dat dit een fase is, ik kijk het nog even aan en als ze dan nog niet eet ga ik met haar naar de ha. het slapen gaat hier ook echt drama de laatste tijd. fay slaapt echt supergoed, moet haar soms om 9 uur uit bed halen om te eten, maar noa is elke dag rond 5 uur wakker pfff. ze wil dan echt niet meer gaan slapen. laatst begon het iets beter te worden, maar nu slaapt ze met haar bedje bij ons op de kamer en is het weer drama. ik hoop dus dat ze snel verder kunnen aan haar kamer, maar ja die muren willen ook niet echt drogen, en zolang die nat zijn kunnen ze niet verder
Jah we zijn wel bij de ka geweest int umcg, helaas een hork van een arts assistent, die vond het niet zo'n probleem (12,3kg) zal wel peiterleefdtijd zijn voorkeur etc etc.. Na meer keren overlegt besloten tot overdragen streekzh.. Maar nu afwachten op daar de afspraak bij ka (20 nov) dan de doorverw. naar de kno en naar de prelogopodie Het eten weigeren is bij jouw echt een fase, daar begon de arts over dat is 1 van de 4 machtsposities (eten slapen zindelijkheid en ehhh) daar krijgt je peuter de controle over.. Herl vervelend maar idd een fase... Probeer het leuk te houden aan tafel, geen aandacht over het eten ( praat over hele andere dingen alles behalve eten) betrek haar bij het bereiden ( die adviezen kree ik o nu al allemaal, shiet je wat mee op met een dreumes van 18 mnd)
@fidel, nou indd alsof een kind van 18 maanden weet en snapt wat je doet. Hier is slapen ook een drama, Luc sinds de klok terug gezet is elke dag tussen 6 en half 7 wakker en die gaat ook niet meer slapen pff. Breekt wel op hoor, maar ja. @jesje, hopen dat de muren snel drogen en ze weer lekker naar haar eigen kamertje kan.
Niks aan de hand hier. Ik verloor vocht maar is waarschijnlijk dunne afscheiding geweest. We gaan verder met wachten, al vind ik dat echt niet leuk Maar we hadden zo'n geluk dat Lizzy vroeg kwam natuurlijk
@fidel: ja die dingen heb ik allemaal al geprobeerd. alleen het mee laten helpen met bereiden niet. ja als ik aardappels ga schillen geeft zij de aardappels aan hihi. noa begrijpt dat soort dingen wel trouwens, maar ja is al 2,5 he. noa weegt nu ongeveer 12,5 kilo, niet echt veel dus, ze heeft geen geen vet op haar lijf, daarom zit het mij niet lekker. @siren: spannend hoor meid!
Onze Luc weegt a leen jaar lang 15 kilo, maar heeft iets meer spek als een ander kind haha. Maar ik maak me er niet druk om, als hij er geen last van heeft zal het wel goed zijn.
Lizzy zit volgens mij rond de 13 kg. Ze is mooi in verhouding ook met de lengte. Zo heb net een aardappelschotel voor in de oven voorbereid. Gaat gewoon niet meer :/ Zo vreselijk in mijn rug. En heb af en aan krampjes.