heel veel succes morgen vanaf dan zijn jullie niet meer alleen een compleet andere situatie maar wel enorm fijn
@jesje dat had je ff niet zien aankomen he, heel veel succes morgen en we horen het wel als jullie meisje geboren is. @fidel hopelijk is het raak voor jullie. Ik blijf duimen draaien meid.
als het eitje op knappen staat ( rondom 20 mm) geeft de arts aan, vanavond of smorgens klussen, daarna in de ochtend terug naar t zh, en daar wordt met een rietje een monster genomen van vocht. hierin wordt onderzocht of de ph van het slijmvlies goed is, er levende zaadcellen te vinden zijn en of deze goed kunnen zwemmen in het slijmvlies. soms kan het namelijk zo zijn dat de man goed zaad heeft maar de vrouw anitstoffen, te hoge ph of dergelijke thja dat is het spontaan zwanger worden ook vrij moeilijk eitje is gesprongen... (36.8) dus op tijd geklust gisteravond hihi nu spannend wat hiervan de uitslag zal zijn... en wie weet.... ohh ik hoop het
meiden ff snel: het gaat door! moet me om 8 uur melden in het ziekenhuis! als ze geboren is sms ik fidel fidel: heel veel succes in het ziekenhuis vandaag!!! meiden ik spreek jullie snel weer!
hai fidel jij succes en jesje jij ook veel succes en we horen het wel en ik duim dat het voorspoedig gaat allemaal en dat ze der snel is we zijn benieuwd lijkt me wel spannend zeg nu oppeens al zo snel..bijna alweer mamma
HEEL VEEL SUCCES Jesje, echt raar dat het nu zo snel gaat maar echt super.................. We horen het hier wel
erg he je leeft zo mee met ze en je zit zelf ook kei in de spanning of alles goed gaat/is... Hoop dat we gauw wat horen!! Ik heb vandaag echt een kl*te dag.... heb ontzettend last van mijn bekken en van bandenpijn... Voel me rot en kan overal om janken.... en dan is het nog wel zo een mooi weer Mijn kindjes hebben het vandaag zwaar met mij en dat vind ik ook niet leuk... oooooo hoop dat het morgen weer beter gaat!
JESJE!!! ben ik weer een paar dagen niet hier op het forum, lees ik dat je vandaag ingeleid wordt wooowww!! succes meid..!! op de rest zal ik vanaaf even reageren meiden, drukdrukdruk vandaag!
Ik open net dit forum, en lees dat er momenteel een nieuw mensje op de wereld komt? Wat spannend! En wat leuk om dat hier met de rest te delen!! Zijn er nog sessies over de eerste symptomen of moet ik daarvoor naar een ander topic? @jesje; heeeeel veel succes!!
Haha, ik was al druk aan het typen in een ander topic!! Ik ben er ook de godganze dag mee bezig, ipv de laptop gewoon eens weg te leggen en even af te wachten Ik heb morgen mijn NOD, maar heb op de een of andere manier écht het gevoel dat ik zwanger ben! Voel me anders dan de andere maanden en heb een hele opgeblazen buik.. De testen zijn tot nu toe allemaal negatief, maar ben ook veel te vroeg.. Ik heb echt een cup groter (en ik heb al cup D met maatje 36 ), m'n buik is dik, ben met vlagen duizelig en heb ontzettend last van m'n rug.. M'n hele lichaam voelt een beetje stram, herkennen jullie dit?? Het zijn altijd van die vage klachtjes, ze kunnen ook gewoon duiden op een ongesteldheid die eraan komt.. Toch maar even afwachten denk ik!!
Jeeetje, ik stond net op van de bank en het voelde gewoon alsof ik 2 immense blauwe plekken heb ipv 2 borsten Zo'n pijn! Nouja, of ik nou zwanger ben of ongesteld word.... M'n lichaam geeft in ieder geval duidelijk aan dat er iets gebeurt, hihi
@Nooky, ik moet me inhouden er niet nog 4 te gaan doen haha, dat heeft natuurlijk geen zin nu.. Idd over een paar daagjes maar eens weer proberen