jammer fidel, maar mss wel een super goed voorteken maar 2,5dag ongi.. we blijven duimen!! en pff das me een rekening voor je paardje.. als het maar geholpen heeft daar doe je het dan weer voor.. wolfje; meid hoest met jou? allang niet meer hier gelezen van je.. ikkuh86; jammer dat je niet nog even een echo krijgt.. maar de weken gaan ddl echt snel voorbij hahaha..
Hallo! Heb vanmorgen een echo gehad, babygirl weegt nu 2475 gram, mooi gemiddeld! Gelukkig maar want je weet het niet met die suiker. Heb ook een gepsrek gehad met de VK daar in het ziekenhuis. Volgende week maandag mag ik naar de dietiste, moet ik 2 weken een dieet volgen en dan een keer een dagcurve maken... dat is 4x op 1 dag prikken voor suiker. Maar ja al met al ben ik 37 weken als ik met die rompslomp klaar ben, vind het allemaal maar kort tegen de bevalling aan eigenlijk!
Nou eindelijk weten het geslacht van ons kindje, na 2x beentjes dicht krijgen wij een meid.........20 weken echo was alles prima dus we zijn intens gelukkig.
Nooky ik moet as maandag.... Ben benieuwd wat de gym gaat zeggen.... Ik hoop voor jouw dat ze idd gedraaid is en je gewoon kunt bevallen, het is een belevenis die je zeker een keer moet meemaken! Dit wordt voor mij de laatste x en heb me erbij neer gelegd als het een kz wordt so be it!! Maar heb wel al twee gewone bevallingen gehad dus weet wat het is... Nou ja wie weet wordt het toch een gewone bevalling we zien het wel
NOD : 09 aug fidel2010 Zwanger: 27 juli Nooky 20 jaar, MEISJE ronde 6 raak 1e kindje 28 Juli Nouvy 27 jaar JONGEN ronde 3 raak 1e kindje 17 aug.Danielle83 28 jaar, MEISJE, ronde 2 raak 3e kindje 18-07 ingepland KZ 23 aug Siren84 26 jaar, MEISJE ronde 6 raak, 1e kindje 31 aug. ikkuh86 25 jaar, JONGEN ronde 2 raak 1e kindje 19 sep. DeniseG1986 24 jaar ronde 9 raak 1e kindje 25 dec. Wolfje22 ronde 12 raak, 2e kindje Bevallen: 12 dec. Ikkedus, 27 jaar, 01.00 uur, meisje, Hannah, 1e kindje 25 mrt. Jesje, 28 jaar, 17:20 uur, meisje, Noa, 1e kindje 06 mei. Meijke, 33 jaar, 12.08 uur, meisje, Nienke, 1e kindje
ohhh spannend danielle !!!! dan kan je je kleintje al heel wat sneller in handen hebben als gepland... alles al gereed?? ben benieuwd hoor
hey meisjes druk druk druk hier! wat spannend allemaal kom zo vaak mogelijk even spieken om te zien of er al nieuws is fidel dikke knuf voor jou wie weet idd een voorteken. hoop dat we snel jou zwangerschapskwaaltjes mogen aanhoren
@fidel: ah meid iki wist niet dat je ongi was geworden maar misschien een goed voorteken idd die korte ongi. ik had de maand voordat ik zwanger werd van noa ook maar een ongi van 2,5 dag, dus wie weet ohhh het wordt spannend hier!!
Het wordt hier zeker spannend. Ben benieuwd wie er als eerste bevalt. Heeft iedereen al een buddy? Hier vandaag al aardig wat trappen tegen mijn ribben gehad. Heb al paar dagen raar gevoel in onderbuik en kan moeilijk naar de wc. Onze jongen is nog niet ingedaald, maar ligt al wel goed en daar heb ik wel last van. Maar ja nog even volhouden he. Hannah alweer 6 maanden en Noa alweer 3 maanden, wat gaat het toch snel allemaal pfff.
hier druk druk druk... alles goed, soms erg vermoeid nog steeds, maar verder niks te klagen, sinds gisteravond denk ik de kleine te voelen Vanavond komt me oma en volgende week op vakantie naar spanje knuffels
Goede morgen dames iedereen lekker geslapen?.. nooky meid jij moet vandaag weer bij de gyn zijn hé.. ik ben benieuwd.. velvet; wat leuk een meisje!! danielle; spannend zeg.. ik ben eens benieuwd.. maandag moet je weer naar de gyn hé? Pfff.. wat gaat het allemaal snel met al de bevallen meisjes, de tijd vliegt echt voorbij.. en bij ons wachtende is net of het zoooolang nog duurt hahaha.. update hier: gisteren controle vk geweest, alles was goed, alleen nog aan het sukkelen met het ijzer 6,6 stond die nu, maar ze willen em graag op 7 hebben.. achja, we kunnen niet alles willen hé haha.. en gisteren mun eerstje beginsel van striempje gezien whaaahaaa sos-sos-sos hahaha.. ik doe meteen ff een foto erbij plaatsen van mijn buikje
Mooie buik boterbloempje. Ik begin de strepen ook te krijgen nu, maar dat is ook niet gek zo tegen het einde. @Velvet, wat leuk een meisje, dan ben je in de meerderheid hier op dit forum . @Nooky, ben ook heel benieuwd hoe het was.
En nooky ligt de kleine goed of nog steeds in stuit en heb je dan al een datum voor het een of ander?
ze lag alweer in stuit maar heb besloten dat ik waarschijnlijk gewoon de bevalling ga proberen dinsdag terug komen bij gyn en dan toch verder overleggen...
boterbloempje mooie buik !!!! en gelukkig ben je bijna op je eind dus hopen voor jou dat er geen streepjes bijkomt dan. Ja wij zijn gelukkig met ons meisje hoor, hoewel ik een sterk gevoel had dat het een jongetje ging worden. veel meiden hier bijna op hun eind lees ik erg spannend dus.
Ik heb sinds mijn ovulatie een zeurderig gevoel in onderbuik/rug, kan dit misschien een voorbode zijn van een eventuele zwangerschap?
@nooky: weet je zeker dat je zo wilt bevallen met een stuitligging? lijkt me niet echt fijn, maar ja misschien heb ik het wel helemaal fout haha @boterbloempje: haha nu pas 1 striemmetje??? haha ik heb er een mooi tijgervelletje aan overgehouden haha. ik had vanaf 3 maanden 1 striemmetje echt mini, tot 28 weken, toen werd ik wakker en ineens stond heel mn buik onder ben daar ook helemaal niet blij mee, maar ja gelukkig heb ik er iets heeeeeeel mooisa voor gekregen dus uiteindelijk boeit het me niet haha noa heeft gisteren haar eerste fruithapje op hihi, was echt grappig! ik zal morgen wel ff foto uploaden ervan. ik kon echt merken dat ze toe was aan meer, want elke keer als haar fles leeg was begon ze te huilen dat ze meer wilde, dus ja nu maar met de fruithapjes erbij proberen ohhh nog 7 keer werken en dan ben ik lekker thuismama, heb daar echt zin in!
Nooky moedige beslissing hoor! Ik doe het echt niet, maar de voorspelling is dat ze erg groot is... Dus zie dat echt niet zitten... En het moet ook nog eens reuze pijn doen en dan nog hopen dat je niet alsnog een kz moet omdat het niet lukt... Neej mij niet gezien!