ik weet hoe je de maxicosi moet bevestigen op de bijrijdersstoel, maar hoe doe ik dat op de achterbank? Ik heb geen gebruiksaanwijzing meer.
Haha, ja hier ook op dezelfde manier. Maar misschien dat je gordels te kort zijn? Dan kan je langere gordels laten plaatsen, of gebruik maken van een easybase. Die easybase is sowieso heel handig, ook als je gordels wel lang genoeg zijn. Wij willen echt niet meer zonder!
Mwah, ik vind 't wel meevallen eigenlijk met onhandig. Ik denk dat als ik Milan wel zou kunnen zien, ik alleen maar afgeleid zou zijn, en zo minder op 't verkeer zou letten. Maar anders zijn er altijd nog spiegels die je kan bevestigen en dan zo, via je achteruitkijkspiegel, je kindje in de gaten kan houden. Bovendien is het ook veiliger, je kindje op de achterbank.
ik had een luca http://www.miyali.com/ op de hoofdsteun van de achterbank hangen. zo kon ik Sven via de spiegel nog wel zien. was voor mijn eigen geruststelling, omdat Sven nogal vaak spuugde in het begin.
ik heb ook een luca speigel op de hoofdsteun, Dylan vind het prachtig om naar zichzelf te kijken en ik kan zo af en toe eens kijken of alles goed gaat.... en het bevestigen inderdaad hetzelfde!
precies hetzelfde inderdaad en helaas zie je je kindje dan niet maar ik heb altijd zoiets van je kunt altijd wel ergens stoppen dus o problemo
Bij ons Yelena ook op de achterbank. De 1e keer met de auto zat ik wel naast haar, maar eigenlijk slaapt ze altijd dus ik heb weinig in de gaten te houden. Soms is het huilen geblazen, maar dan stop ik haar speentje terug en dan is er niets aan de hand. Als het echt paniek is, gooi ik mijn stoel ff nar achteren dan kan je er ook bij.