Deze vind ik ook niet mooi, ik hou niet van glimmende jassen, maar als ik moet kiezen tussen die 2, dan kies ik wel deze
Goed. Ik ben eruit. Op facebook kreeg ik uiteindelijk ook veel stemmen tegen. Ik neem mijn verlies dus maar, en heb de koop afgezegd. Wat betreft de prijs: dit is echt een heel goed merk. Ik vind het de prijs meer dan waard. Wij hebben heel veel kleding van dit merk, en het blijft heel erg goed (bij jaren intensief gebruik), zelfs bij rouwdouwers als mijn jongens. Die ervaring heb ik met goedkopere merken helaas niet. Glimmende jassen vind ik dan weer heel lelijk. Als ik die mooi zou vinden zou dat mijn leven natuurlijk een stuk makkelijker maken, want die vind je overal. Hier kan dus een slotje op.
http://www.c-and-a.com/nl/nl/shop/product.html#!/Meisjes/Mini`s/Collectie/Jacks%20&%20jassen/104224/1 Zo dus
Meen je serieus dat je de koop van de kleding voor je zoontje van andere mensen laat afhangen? Ik zou dat niet doen. Als jullie de jas mooi vinden, zou ik er voor gaan. Ik vind hem niet mooi, maar als jij dat wel vindt, moet je het toch gewoon doen?! Ik vind zelf de mening van mijn man wèl belangrijk, maar van vrienden/kennissen en vreemden niet.
Ik vind de jas ook vreselijk lelijk, doet gewoon pijn aan mijn ogen. Maar als jij hem wel heel mooi vindt, waarom laat je je dan zo beinvloeden door anderen? Doe gewoon lekker waar je zelf zin in hebt!
Ik vond hem in eerste instantie ook niet mooi MAAR toen ik de link bekeek en een andere foto zag met die donkerblauwe achtergrond, snapte ik je keuze wel. Zeker met een mooie donkerblauwe sjaal en muts. Doen!
Whahaha, zijn hier nou serieus al 115 reacties op?! Of ie nou mooi is of niet, spraakmakend is die jas in ieder geval
Kon de link niet vinden, maar heb even zelf gegoogled en vond het andere plaatje met de blauwe achtergrond.. Maar nee, nog steeds oerlelijk. Sowieso geen mooi merk, wat ik er zo snel van zie. Duur of niet. Vind t altijd best raar hoe merkgeil veel mensen zijn, dat ze wel blind lijken. Een compleet afgeragd kledingstuk van een duur merk, wordt makkelijk nog 20 euro voor geboden op marktplaats. Terwijl er geen haan kraait naar een heel mooi zgan exemplaar, maar merkloos. Btw, ik heb dit jaar (voor het eerst, want heb meestal ook wel duurdere merken) een jas van de Zeeman!! gekocht en vind m super leuk. haha. Maar wel voor 15 euro.