Hahah echt hier nog 1....ren voor elke klein beetjr wat ik voel naar de wc om even te dubbel checken of alles okay is (vorige maand mijn ongi op dag 28 van myn cyclus (normaal 29/30 dagen) en dat begon dus ook in de avond vingers en benen kruisen bahah
Nu ga ik ook wel twijfelen of ik de donderdag ga halen hoor... Ik heb 1 Kv test en drie testen die al 4 dagen voor NOD 99% betrouwbaar zijn. Maakt het nog moeilijker Mijn symptomen: 2 - 7 dpo: Onwijs moe! 6 dpo: Kramp in onderbuik, gevoel alsof baarmoeder aan het werk is. 's Nachts een keer extreem misselijk (op het moment dat de kramp ook begon) 9 -10 dpo: Heel veel plassen, krampjes in onderbuik, brandend gezicht (alsof ik verhoging heb), koud & warm. 11 dpo: Veel plassen (minder dan gisteren). Ook een ongi symptoom sinds vandaag: Beginnende migraine... dat is altijd in de week voor ik ongesteld word.
Ik heb trouwens nog 1 heel gek iets gehad... gisteren om middernacht (ik probeerde te slapen) had ik opeens zin in banaan. Ik heb al 8 jaar geen banaan gegeten ik kon em zelfs bijna ruiken en proeven :/ geloof me ik had geen honger of wat dan ook, het kwam opeens naar boven n op 8dpo een bruine veeg tijdens het afvegen...ook echt maar eenmalig en heel klein beetje.
Hi meiden, Zit met jullie mee te lezen en wil jullie even moed inpraten qua (negatieve) testen. Ik heb pas positief getest op NOD! 2 dagen voor NOD ook getest maar was omo wit. Was zoooo teleurgesteld dat ik om mijzelf te troosten voor 200 eur had geshopt. Wist namelijk zeker dat ik zwanger was. 2 dagen later lichte streep met Action en 'zwanger' op cb digital. Houd dus moed!!!
Poeh hey dames ben een dag werken en uiteten en hou jullie al niet meer bij! Misschien tijd om een mini nod lijstje te maken! Ik lees veel berichten van dames die niet kunnen wachten met testen haha! @ anElisa bedankt voor je bericht! Maar daarom test ik toch echt het liefst op nod eb meestal als ik zolang wacht word ik toch ongi.. Dan is voor mij de klap minder hard dan zon confronterende Omo test.. Maar meiden als ik jullie kwaaltjes zo lees, dan denk ik dat jullie allemaal zwanger zijn! Poeh! Wat spannend! @ hier ik heb geen kwaaltjes Ja vanacht wel wakker geworden maar was vd spanning denk ik, Ik ook ineens tegen ml gezegd; ik heb zin in een perenijsje En op et werk had ik het koud terwijl niemand et koud vond, maar dat zijn van die vergezochte symptomen.. Maar mag ik nog 1x jullie mening op 1 bloedveeg op vrijdag 7 feb, 5 dpo daarna nog een beetje bruinig. Nu iets cremerige kleur die ik normaal ook heb als ik ongi wordt, maar die ene heldere bloedveeg van een week voor nod en daarna gewoon niets roods meer is toch raar!! Ja ik wil dat jullie zeggen dat ik zwanger ben
Dan zal ik naar je luisteren en zeggen dat ik echt denk dat je zwanger bent Onik zie hier dames iets zeggen over raar eten nou ik lust totaal geen ijs en ben allergisch voor chocolade en ik heb gisterenavond een bak chocolade ijs leeg zitten eten hahahahha
Ik heb net alle verhalen gelezen.. wat een spannende week voor jullie zeg! Wachten duurt ZOOO lang als je iets ZO graag wilt! Ik heb in juni een hele lichte pos. Test in mn handen gehad 2 dagen voor mn nod... Toen had ik ook roze veeg eenmalig ... Helaas na 2 dagen werd ik wel gewoon ongesteld en was toen zo teleurgesteld.. na 8 cyclussen sommigen heel lang zakte me de moed in de schoenen en durfte niet eens meer te testen.. Toen bleek ik zwanger te zijn.. (en had toen heel geen klachten of symptomen) dus dames houdt de moed erin.. ik duim extra hard voor jullie!
Ohh ja 2 dagen voor de nod kreeg ik krampen dacht daar komt het aan.. dus ook krampen zeggen niet altijd alles
Muahaha ik denk dat we elkaar een beetje aansteken hihi @Ilona omg hahah hopelijk heeft het gesmaakt @Liv, lekker bezig geweest! Kun je nog tegen de testdrang? Ik zou bijna zeggen YES je bent zwanger, maar de test is een beter en betrouwbaarder bron in dit geval hihi @AnElisa owh wow een dikke congratz voor jou! Dat is inderdaad super goed nieuws! Ik ben bang dat het voor mij niet raak is, puur omdat wij voor mijn eisprong geklust hebben (1/2 dagen ervoor) en daarna is manlief voor 2 weken naar het buitenland gegaan in verband met werk Morgen maar proef testen en wachten tot NOD
@ angel bedankt voor je bemoedigende woorden! Weet je, je kunt je nog zo zwanger voelen of nog zo niet zwanger, er is echt geen peil op te trekken! Klopt dit lijstje een beetje: Lynnetje 3 dagen overtijd Donderdag 13 feb NOD - Mandy - lovieyou - mamske - wish88 - liv Vrijdag 14 feb - vintage Zondag 16 feb - Ilona Nod onbekend - Jvr - mbts Of klopt er niets van haha, Was een beetje voor m'n eigen beeld, anders ken ik et niet meer volgen na een werkdag
Woow! Wat een hoop berichten! Het is duidelijk heel spannend! Hihi Ik blijf duimen voor jullie hoor! Vanmorgen bij mij de menstruatie doorgebroken! Temperatuur met 0,6 gedaald jammer maar nu wel uit die onzekerheid! We gaan naar de volgende ronde! Als je wat meer controle wil over je cyclus dan zou je nog kunnen tempen. Dat heeft mij wel wat meer hou vast gegeven. Lees wel even de 'regeltjes' bij deze methode. Je kunt dit in een App bijhouden. Helaas voor mij maar ik hou hoop voor jullie!! Cyclus deze keer 42 vorige keer 41 dus redelijk stabiel nu. Veel liefs en goede hoop!
@liv, Voor mij klopt ie helmaal. @JVR aah balen is dat zeg! Hopelijk is het de volgende ronde wel raak! ik denk dat ik ook ga beginnen met tempen als het dit keer weer niet lukt ...
@ jvr o wat jammer echt ik had het je zo gegund echt balen!!! Maar wat lief dat je hoop houd voor ons echt super ik hoop dat het bij jullie ook snel gebeurd!!!!
Jongens ik heb net een blauwe ader gevonden die loopt van m'n hals tot helemaal onder m'n borst! Nooit eerder gezien! Mijn moeder word 13 feb 65 en zaterdag viert ze groot feest, ik kan haar geen mooier kado geven dan mijn posi test.. Ik probeer echt te wachten tot vrijdagochtend.. Want soms denk ik wat zit ik me nu aan te praten, 1 rode veeg, verder geen signalen dus ik denk dat ik zwanger ben? Ik wacht gewoon m'n nod af + 1 dag en dan ga ik testen.. Dan zit ik 12 dgn past ovulation.. Opnieuw dan... Lynnetje 3 dagen overtijd Donderdag 13 feb NOD - Mandy - lovieyou - mamske - wish88 - liv Vrijdag 14 feb - vintage Zaterdag 15 feb - Ilona Nod onbekend - Jvr - mbts Of klopt er niets van haha, Was een beetje voor m'n eigen beeld, anders ken ik et niet meer volgen na een werkdag
Oh balen jvr!! Maar ongi betekent een nieuwe ronde en fijn dat er iets van regelmaat in je cyclus zit.. Veel succes een volgende ronde!