bij mij waren de maten bij 38.2 34 cm en bij 38.6 38 cm dus het kan ook erg snel veranderen niet druk maken meid.
pffff ben blij als ie er dalijk is. maar ja als het niet goed is sturen ze je toch wel door lijkt mij? nee ga me er maar niet te druk om maken
wat een lieflijke afmetingen...de laatste meting die ik heb gehad zat op 44cm.....ik had dan ook een aantekening 'positieve dyscongruentie' in mijn bevallingsverslag.
zit nog es goed te kijken en afgelopen vrijdag was ik ook bij de vk en toen was ie 34 cm! ik snap er echt geen bal meer van nu!
Haha, je hebt een magische bm! Is vast helemaal goed hoor, anders had ze er echt wel iets van gezegd! Geniet nog ff van de laatste loodjes!
ja ik heb altijd van die magische dingen hahaha. beeb is in ieder geval nog druk in de weer dus zal idd wel goed zijn. en het lijkt mij ook niet dat ie in 1x af aan het vallen is ofzo. zijn moeder eet genoeg in ieder geval!
nog dikker als nu (145 cm rond op het einde ergens) daarom ben ik ingeleid omdat het kindje over de 10 pond zou gaan met 40 weken...
haha mijn vriend en ik zijn even aan het meten geslagen. mijn buik is nu 118 cm. ik zei doe nu es 145 cm maken...nou das idd een megabuik! ben ook even zo nieuwsgierig geweest om in je album te kijken maar jij heb nu al een grotere buik als ik met 38 weken... wat een verschil he? wel een mooie buik heb je!
dankjewel meis... mijn buik is nu nog maar 115 cm (al was het vorige week 120 cm dus ben afgevallen ofzo ik denk dat mijn buik een andere vorm heeft gekregen ofzo? ) @beccaatje ik had dus precies hetzelfde alleen hebben ze bij mij me met 38 weken ingeleid (ook pos. dys.)
11,2 pond inderdaad, en ja, normaal vaginaal bevallen (met knip natuurlijk). Het was de 2e, dus dat scheelt nogal he (nog geen half uur persen) Overigens was de eerste ook vrij groot, maar geen indicatie om bij de 2e dan eerder in te leiden. Er is geen protocol voor he, iedere gyn bedenkt zelf of hij het als risico ziet of niet.
ik ben toch blij dat ik zelf op tijd heb ingegrepen en groeiecho's e.d. heb geeist enzo mens ik was al compleet ingescheurd met 8 pond (op een paar mm na totaalruptuur) meer red ik echt niet hihi
geen idee, ik had geen suiker ofzo (alhoewel ze wel denken dat ik op het randje zat omdat onze zoon veel last had van zijn suiker waardes enzo na zijn geboorte) ik ben chronisch ziek en misschien TE?veel rust (daardoor veel kans op te groeien als kind?) maar ook gewoon genen, mijn man woog bijna 11 pond bij zijn geboorte (ikzelf maar 7 pond) en hij is 196 cm en ik ben 183 cm (dus niet zo klein te noemen) je weet het soms niet... Het kindje wat ik nu draag is helemaal volgens gemiddelde lijnen (nog) maar heb veel meegemaakt deze zwangerschap (stress) en ben actiever geweest...in elk geval geprobeerd hihi
Ik en mijn man komen allebei uit gezinnen waar 9 ponders gebaard werden. Baby ligt voor op groei, heb suiker getest en dat heb ik gelukkig niet, maar ik heb de afgelopen 3 dagen wel gehoord of ik aanstonds kon beginnen met bevallen.....leuk, heel leuk; ik moet nog 4 maanden!
hahaha herkenbaar verhaal ze blijven het maar vragen overal hier (klein dorp dus iedereen kent elkaar) ik word er nu al gek van! Ik zeg met pasen leg ik mijn ei mensen LEAVE ME ALONE
hier geen reden voor grote kinderen. Ben zelf niet te groot (1 m 60, maat 36) en manlief is ook normaal. Geen suiker. Gewoon grote baby's.