Ik ben van de namen..man komt bijna nooit met een naam, keurt alleen mijn aandragingen. Man droomt ook nooit en als hij droomt is hij de inhoud ook direct weer kwijt. Maar nu kwam hij met deze naam, die hij gedroomd had en zich dus haarscherp wist te herinneren. Ik wil de naam niet gelijk afzeiken, omdat ik zijn input absoluut waardeer en leuk vind. Maar de naam zelf...niet vreselijk of zo, maar het bekt niet lekker. Zeker niet met onze achternaam van 3 lettergrepen. En de naam klinkt zo..braaf? Ik weet het niet hoor. Wat vinden jullie?
Ja, het is wel een beetje een brave naam, maar ik vind hem ook zeker niet stom... Misschien eerst even wennen? (en daarna zeggen dat je er niet aan kunt wennen?!) Vind in deze lijn Jonah ook leuk, maar net zo braaf, haha.
Inderdaad zoals mijn voorganger zegt,even aan wennen..je hebt nog alle tijd. Ik moet wel meteen denken aan het beestje van Mario
Haha ja hoe heet dat beest ook al weer; yoshi of zo? Jonah bekt wel lekkerder. Met Joshua breek ik zowat mijn tong. ( Ah arme man .)
Wat grappig dat hij een naam droomde, had ik ook en was een naam die je niet vaak hoorde dus geen idee hoe ik er bij kwam. Manlief vond het leuk dus nu heet ons zoontje zo Joshua is niet perse mijn smaak, maar vind het geen 'brave' naam. Iemand opperde Jonah, die vind ik wel erg leuk! Als je man er veel waarde aan hecht zou je Joshua evt als 2e naam in je achterhoofd kunnen houden?
ik vind Joshua prachtig... maar dat komt ook doordat ik een liedje prachtig vind: Jessie - gezongen door: Joshua Kadison
Mijn neefje heet Joshua. Ik vind het erg leuk. Al kan m'n moeder (zijn oma) de naam niet uitspreken....? Ik vind de naam trouwens niet zo goed bij de naam van je dochter passen. Misschien idd een meer Nederlandse variant?
Vind t niet een brave naam hoor. Maar ook niet heel bijzonder. Wat win doen: naam die een van ons geweldig vind en de ander mwah gaat naar t lijstje voor 2/3e naam. En die we gezamenlijk leuk vinden wordt de roepnaam.
Ja zoiets gaat het ook worden hoor, want ik ben er echt niet kapot van. Hij zei zelf net ook dat hij nog even aan de naam moest wennen.. Hij moest eens weten wat ik allemaal wel niet droom......als we dat ook allemaal in praktijk moesten brengen haha.
ik heb een hele andere associatie bij de naam als braaf Maar tis niet mijn smaak iig. Zou er gewoon nog even aan proberen te wennen. Mijn man moest ook lang aan namen wennen, in eerste instantie vond hij het allemaal niks en een naam die hij in het begin het hardste afgekeurd heeft is uiteindelijk zn favoriet geworden, zonder dat ik vertelt heb wat ik ervan vond.
Ik vind het een mooie naam We zitten er zelf ook aan te denken, enigste wat ons tegenhoudt is dat ik al een neef heb die Joshua heet en mocht hij nou net ook elk moment een zoontje verwachten. Weet niet, vind het toch een beetje gek dan om ons kindje Joshua te noemen... en dat terwijl ik het ook echt heeel erg leuk vind!