zelfs niet voor een huisdier De geopperde maysee oud vind ik geen naam. Macy is wel een naam. Of het een mooie naam is laat ik maar in het midden haha
Je kunt er bijvoorbeeld Macyn van maken. Dat spreek je min of meer hetzelfde uit en komt wat vrouwelijker over
Huis. Kan. Als achternaam. Zoals je ook gregory house hebt. Maar als voornaam: huis van den Brink. Huis van Ramerswaay. Nee. Da's heel raar.
Ik vind het een jongensnaam, wist niet dat het huis betekend in het frans. Voor mij zou daardoor deze 'naam' echt afvallen en zeker voor een meisje
Ik moest ook meteen denken aan het franse woord voor huis. Hoe spreek je het uit? Mesón (op zn frans?) of meesun (dus eigenlijk mason)
Ik heb gestemd op 'Anders, namelijk...' want ik heb een andere suggestie: wat dacht je van Aimée? (ik heb niet teruggelezen of deze suggestie al was gedaan trouwens...) Of anders gewoon May of Mae? Klinkt ook wel lief vind ik!
Ja, Maison kan prima voor een meisje. In Engelstalige geboorteberichten ben ik hem al in allerlei spellingen tegengekomen voor jongens en meisje.
Ik dacht meteen aan de 'Rivièra' Maison. Mason vind ik een ontzettend toffe naam, maar dan wel voor jongens..
Als meesun zouden we het uitspreken, maar we gaan iets anders verzinnen! Wel lastig hoor. Wij willen eigenlijk een naam die apart is, maar niet zo apart dat het 'vreemd' klinkt.