Hallo dames, Ik had afgelopen woe ongesteld moeten worden. Mijn cyclis is altijd 28 dagen. Gisteren en vandaag iets rozige/bruinige afscheiding gehad. Maar dat is niet noemenswaardig, zo weinig als dat dat is. Nu heb ik net een test gedaan en die is negatief??!! Iemand ook zoiets mee gemaakt? Zou ik morgen nog een test moeten doen, of vinden jullie dat ik het weekend moet laten rusten en volgende week weer een test moet doen? Groetjes Dorien
Het kan nog alle kanten uit je kan een late eisprong hebben gehad en dus later positief testen of je cyclus is gewoon een keertje langer. Bij mij is bruine afscheiding meestal het begin van mijn menstruatie. Ik zou het weekend even afwachten
ik moest donderdag ongesteld worden en tot nu toe ook nog niet geworden! heb ook negatief getest! ik wacht nu nog even een paar dagen af en test dan nog een keer! tenzij ik ongesteld ben geworden natuurlijk!
Het zou kunnen dat mijn cyclus anders is, maar ik ben al wel 2 jaar aan het bijhouden hoe mijn cyclus is en die is altijd 28. En ma de geboorte van mij dochter vorig jaar os hij ook zo af en toe 29 dagen. Het is nu alleen nog af en toe bij het afvegen een beetje rood/bruinige afscheiding. De test die ik trouwens gisteren deed ging ook erg vaag. Er stond dat er binnen 3 min de strepen moesten staan. Maar na 3 min stond bet controle streepje er nog niet eens. De test deed er heel lang over om mijn urine op te zuigen zeg maar! Maar goed wacht dit weekend (als mij dat lukt hihi) nog ff af!
hallo ik had pas bij 5 dagen overtijd een posi test en die was ook nog heel vaag. ik dacht ik laat het je maar even weten, niet alles gaat zo volgens het boekje haha liefs
Thanx mik33! Heb net nog een artikel gelezen over "pseudo menstruatie". Ik vloei zo weinig dat ik het haast geen menstruatie kan noemen. Do en vrij weinig tot niks en nu af en toe als ik op de wc zit dat er wat uit vloeit (sorry voor de details). Maar als ik normaal ongi ben gaat er op dag 2 loos en moet ik de grote tanpon gebruiken, maar die ook om de 2 uur verschonen omdat het anders mis gaat. Heb nog heen test weer gedaan, wil ik na het weekend nog eens doen! X
hallo allemaal, ik ben nieuw op dit forum en ik wil graag mijn kwaaltjes en kwellingen met jullie delen. afgelopen jaar ben ik gestopt met de pil in december geen menstruatie wel veel klachten. na twee negatieve stesten en bloedtest een echo laten maken. toen had ik ei die was blijven vast hangen gelukkig was ik niet zwanger want dan was het een buitenbaarmoederlijke zwangerschap geweest. daarna ben ik toch de pil gaan nemen meteen 4 maanden een cyclus van 26 dagen tot deze maand. ik ben nu 17 dagen overtijd met 3 negatieve testen ( lijkt me ook logisch) ik heb ook helemaal geen klachten en kwaaltjes. ben vanmorgen bij de ha geweest en ik moet een week wachten ben ik het nog niet moet ik terug voir een echo ik hoop toch wel op een klein wondertje want het is van zelf sprekend van harte welkom jullie ook veel succes!!!!
@nufnuf, oh dat lijkt me ook frustrerend zeg!! Hopen dat je snel een posi test krijgt en anders de ongi doorbreekt, dan weet je tenminste waar je aan toe bent! @ Bepsterdorien, hoe is het nu bij jou? Is het inmiddels doorgebroken of nog steeds zo raar? @ Hier, ik ben 3 maanden geleden gestopt met de pil. Ik had ook een lichte pil die ik voor ongeveer een half jaartje heb geslikt. Nu ben ik na het stoppen van de pil al 3 keer op de dag af ongesteld geworden, cd25. Heb deze maand mijn ei weer gevoeld en was volgens mij 2 dagen later, dus dan zou ik cd27 ongi moeten worden als het niet raak is. Vandaag zit ik dan al op cd28, had al best wel symptomen die leken op een zwangerschap, dus ik had goede hoop toen ik vrijdag niet ongesteld werd (aangezien ik de klok erop kon zetten, 14 dgn na ei) dus vanochtend een test gedaan met CB digitaal, gaf aan Niet Zwanger......... echt balen! Ging er eigenlijk een beetje vanuit dat ik een posi test zou hebben. Naja, dan accepteer je dat en ga je er vanuit dat je ongi vandaag zeker wel komt. Vanmiddag dus een veegje rose slijm bij afvegen, maar daar is dan ook alles mee gezegd voor vandaag!! Zo frustrerend!! Sorry voor mn lange verhaal
Ik heb ook een cyclus gehad dat ik 20 dagen over tijd was en geen positieve test kreeg. Helaas was het niets terwijl ik mij heel erg zwanger voelde. Net als nu.
Ik voelde me helemaal niet zwanger,..tot nu toe helemaal kwaaltjes. Testte 1 week na NOD en was negatief. 2 weken na NOD was het positief! Bij iedereen is het anders zeg maar.
Ik heb ook zoiets, Ik slik nog gewoon de pil, Vorige maand niet ongesteld geworden, wel rare afscheiding, bruinig dan wit, test gedaan, negatief,, nu moet ik weer ongesteld worden, ben benieuwd. aan de ene kant hoop ik toch op een klein wondertje!
hoi dames, ik heb ook hetzelfde probleem! ik ben nu 4 dagen overtijd, en de testen waren allemaal negatief. bij de huisarts heb ik ook getest maar ook negatief!! ik heb een regelmatige cyclus van 28 dagen. ik had 2,5 weken geleden heel erg last van zwangerschapssymptomen waardoor ik gewoon dacht dat k zwanger was. ik heb nu een paar dagen veel minder last van de symptomen. heb nu alleen last van witte afscheiding, banden pijn, pijnlijke borsten. voorheen ook misselijk.. wat denken jullie? gr.
hallo allemaal, ik ben nu ongeveer 9 dagen overtijd en heb met 4 dagen een test gedaan maar die was negatief..normaal gesproken ben ik altijd optijd ongesteld er wil wel eens 1dag verschil tussen zitten maar daar blijft het ook bij. ik zal trouwens even mijn verhaal doen ik heb sex gehad met me vriend met condoom maar de condoom was eraf gegleden en zat in mij daar kwamen we naar een tijdje achter..hij is kort daarna klaar gekomen maar niet in mij. ik heb sinds een week dus verschillende klachtjes als krampen misselijk licht in me hoofd duizelig en bepaalde geurtjes ruik ik heel snel ik moet ontzettend vaak en veel plassen en heb ook een vette huid gekregen..houd me lichaam me voor de gek of bestaat de kans dat ik toch wel zwanger zou kunnen zijn ? xx