Ik begrijp er niks meer van... Na een jaar de testen te gebruiken van kV 2v5, heb ik nog nooit een lichte streep gezien.. Spierwit! Ik test nu al 4 dagen, waarvan de eerste 2 dagen spierwit en de laatste 2 dagen op alle testen een licht streepje zoals jullie al gezien hebben. Gisterenavond bloed laten nemen en is negatief. Huisarts zei iets over schommelende Hcg. Wat is er aan de hand?
Als je bloedtest negatief is dan ben je inderdaad niet zwanger. Hcg schommeld niet. Je urine kan in zijn concentratie schommelen maar een bloedtest is 100% zeker. Geen hcg gevonden is niet zwanger. Maar welke test op de foto is van wanneer? Je vroeg ons vlug mee te kijken, maar geeft vervolgens geen antwoord op de vraag. En de laatste dag had je toch 1 nega test en 2 net vage streep zei je? Wellicht hebben die 2 testen op lh gereageerd en komt je ei er nu pas aan.
Ook mee eens. Om er aan toe te voegen dat je met een bloedtest veel eerder kunt aantonen dat je zwanger bent dan met een urinetest. Raar ook dat je huisarts het heeft over schommelend HCG terwijl de bloedtest duidelijk aangeeft dat je niet zwanger bent. Niet zwanger = geen HCG wat "kan schommelen". LH kan wel schommelen, HCG niet. HCG hoort alleen maar te stijgen.
Op 1 oktober start menstruatie, de 17de in de ochtend nog een positieve ovutest. Gisteren middag 2 druppels bloed verloren.. Vandaag ook wat, maar vandaag ook licht bloedverlies... Maar enkel bij afvegen. Temperatuur is nog steeds hoog. Wat is er aan de hand. Begrijp het niet.
Is je menstruatie niet gewoon begonnen? Of je ei is niet gesprongen na die positieve ovulatietest en de zwangerschapstesten hebben toch gereageerd op je eisprong en je hebt nu een ovulatiebloeding..
Neen helaas niet, hield ik niet bij. Voor menstruatie zakte temperatuur naar 36,4 Na eisprong steeg hij naar 37,3
En hoe is je temperatuur nu? Heb je wel getemperatuurd zoals het moet? Iedere ochtend, voor opstaan, zelfde tijd en rectaal? Want zo niet dan zegt een temperatuur op dit moment niet heel veel.
Neen, ik deed dit niet zoals het hoort. Ik deed dit enkel om te kijken of m'n eisprong was geweest en of m'n menstruatie er aan kwam
Ik ben bang dat je dan aan je temp niets hebt. Ik kan je helaas verder niet helpen Heel vervelend dat je geen duidelijkheid uit je testen krijgt!