Hallo allemaal, Wij zijn vanaf afgelopen November bezig om een kindje te mogen krijgen. Ik ben elke maand regelmatig ongesteld geworden de laatste keer dat ik ongesteld was was 8 Juli, ik ben dus nu over tijd heb vorige week zaterdag een test gedaan en die was negatief jammer genoeg Maar nu lees ik dat veel mensen een aantal testen hebben moeten doen voordat het bleek dat ze echt zwanger waren omdat het nog te vroeg was. Ik heb last van de volgende symptonen: - Duizelig regelmatig(hiervoor nooit gehad) - last van me onderrug en bekken - onwijs last van acne - als ik te snel opsta of met me heupen draait dan krijg ik steken in me onderbuik - onwijs last van obsipatie en als ik eenmaal weer naar de wc kan ga dan heb ik last van diaree... beetje vaag... - en vooral weg blijven van onsteldheid (terwijl ik regelmatig onsteld werd) Nu heb ik van mijn moeder ook vernomen dat toen ze zwanger bleek te zijn van mij ze tot 5 maanden negatieve testen heeft gehad? kan dat erfelijk zijn?... Zit in spanning misschien van de week naar de huisarts? Dank jullie wel. Groetjes Naomi
Hoi Naomi, Wat vervelend zeg, die onzekerheid! Ik weet niet of het erfelijk is, laat positief testen. Dus vorige week zaterdag heb je voor het laatst getest? Misschien zou je dan nu weer een testje kunnen doen, want in een week verdubbeld je hcg-waarde behoorlijk volgens mij. Succes!
Vorige week zaterdag voor het laatst getest? Doe nu dan nog eens een test. En misschien kun je er eens 1 van een ander merk doen.... Als die nog negatief is kun je je huisarts misschien vragen om een bloedtest (met uitleg van het verhaal van je moeder).
Dank jullie wel voor jullie reactie`s. Ik ga vandaag een test halen van claer blue hoor dat dat een goed merk is... En dan maar afwachten want ben tot op heden nog steeds niet ongesteld geworden.