Nu al steekjes enz?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Blaak, 24 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Blaak

    Blaak Niet meer actief

    HallO!

    Mijn eisprong was afgelopen donderdag volgens de ovulatietesten en berekening. Ik voel eigenlijk nooit iets als ik mn ei heb ofzo.

    Maar, nu is het een dag later, en voel ik steekjes in mn buik , zij, en soms van die plopjes (darmen ofzo?). Heel raar, maar dat kan toch niet zo snel? Of ben ik extra gevoelig voor een eventuele bevruchting ofzo? Ik voelde me vandaag ook echt een beetje zwanger, menstruatie achtige pijntjes met vlagen. Herkende dit een beetje van mijn vorige zwangerschappen, maar 1 dag na eisprong?!

    Ik ben wel al meerdere dagen misselijk sochtends, wat sneller. Maarja dat zegt niet veel natuurlijk. Zwangerschapstesten waren negatief dus kan ik niet al langer zwanger zijn zeg maar.

    Raar, maar kan dat al zo snel? Als je zo gevoelig er voor bent?

    Groetjes, Mandy
     
  2. Blaak

    Blaak Niet meer actief

    Vannacht om 1 uur had ik weer een ovulatietest gebruikt en die was weer negatief. Dus mn ei moet toch echt gister geweest zijn..
     
  3. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    Ik denk dat je ei nog onderweg is om in te nestelen.

    Je ei springt niet op de dag dat je test positief is he.
    Hij springt binnen 24 tot 48 uur na je positieve test.
    Als hij is bevrucht dan kun je dat nu echt nog niet voelen.
     
  4. Blaak

    Blaak Niet meer actief

    Hmm ok, dat kan ook. Nu heb ik net gegoogled, en zie dat er wel veel mensen zijn die de bevruchting inderdaad hebben kunnen voelen, en ook meteen misselijk enzo waren. En dat hun gevoel klopte! Ze waren dus zwanger. Nu voel ik me ook anders hoor, en nesteldrang (wat ik ook las van iemand op internet!) . Heel vaag, maar schijnbaar zou het kunnen.. Soort oerinstinct ofzo? Ik ben wel heel erg benieuwd in ieder geval :D
     
  5. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    kan hoor, ik had er ook een paar dagen na bevruchting (bleek dus later die maand) al last van!
     
  6. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    Je zal je eisprong hebben gevoeld.
    Je ei is meestal nog niet geweest wanneer je ovu test negatief is hoor ;)
    En daar krijg je al deze klachten ook van.
    Dus hou er rekening mee dat je ei vandaag is geweest en niet gisteren ;)
     
  7. Blaak

    Blaak Niet meer actief

    Ok thanks dat zou ook kunnen inderdaad :D
     

Deel Deze Pagina