Hallo iedereen, Sinds vrijdag heb ik bruine urine, ik drink heel erg veel en toch heb ik bruine urine.. Herkent iemand dit misschien, maak me nogal zorgen omdat ik zwanger ben. Drink max 2 kopjes koffie per dag. veel liefs xx
Dan drink je niet genoeg. Of bruin kan bloed betekenen en dan zou ik even langs de HA gaan, misschien een blaasontsteking?
Is de urine de hele dag zo donker/bruinig, of vooral in de ochtend? Als het de hele dag door bruin is, ondanks dat je genoeg drinkt (minimaal 1-1.5 ltr water, sap e.d.) zou ik ook na de huisarts gaan om het even te laten nakijken.
Ik had dit vorige zwangerschap met 30 weken en ik bleek blaasontsteking te hebben. Had verder nergens last van! Liefs,
Bedankt voor jullie reacties.. Ik heb alleen smorgens donkere urine, door de dag heen is het vrij helder. Voor de zekerheid morgen maar even naar de huisarts