Pfff.....ik vind het nu wel spannend worden hoor....aanstaande vrijdag heb ik de 12 weken echo, gecombineerd met de nekplooimeting.......ik hoop zo dat het nog steeds goed is.... Goede echo gehad met 7.1 en 9.3 weken, maar toch....ik heb namelijk zo goed als geen symptomen behalve een opgezette buik net onder mijn navel.....maar verder.....het is dat ik beter weet maar anders zou ik denken dat ik niet zwanger ben hoor. Voel me namelijk tip top! Nog 3 daagjes werken en dan is het eindelijk zo ver!
Spannend!! Ik mag donderdag voor een echo en combinatie test, kan niet wachten!!! Ook met 9 wkn de laatste echo gehad en die was goed. Ik werd vanaf week 10 minder misselijk enzo, dus best onzeker geweest. Gelukkig heb ik met de angelsound het hartje horen kloppen. Ga je hierna ook voor een geslachtsbepalende echo? Hoop dat deze week heeeeel snel gaat!
Ik heb morgen nog een echo in het ziekenhuis en dan maandag de nekplooimeting. Ik ben ook zenuwachtig, voor allebei . Ik heb de laatste echo met 8,6 weken gehad, duimdik vind dat al heel lang geleden! Morgen ben ik 11,3 weken. Ik heb wel klachten, maar niet in grote mate. Mijn borsten doen helemaal geen pijn en ik heb juist wel veel buikpijn... Spannend!
Spannend, succes! Wees blij dat je bijna geen symptomen hebt! Hier word ik er af en toe helemaal gek van haha!
Oh echt? Haha nog gefeliciteerd dan!! Ja gelukkig alles goed tot nu toe! Kleine was aan het duimen, schoppen, draaien en zelfs wat vruchtwater aan het drinken! Bizar he met 12 weken? ! Succes morgen!!
Zo, net terug van de nekplooimeting. Alles helemaal piekfijn in orde! Gemeten op 65,5 mm, wat gelijk staat aan 12.5 weken (eigen berekening is 12.3). Dus is mooi op schema.... Kindje was erg eigenwijs, want draaide telkens zijn rug naar ons toe maar uiteindelijk is het gelukt om de nekplooi te meten. Gemiddelde van 1.8 mm, dikke prima dus. Kans op Trisomie 21 is 1:4406, Trisomie 18 is 1:10844 en Trisomie 13 is 1:33994. Dus ik zeg....de vlag kan uit! Mooie uitslagen al zeg ik het zelf Blaasje goed, maagje dicht, hersentjes goed, neusbotje aanwezig.....het zwaaide nog even haha, leuk om te zien hoor zo'n ieniemini handje met vingertjes.... Dat wordt een lekker weekend. De grootste spanning is er af!
Wat fijn! Ik ben jaloers ik hoop ook op zulke mooie cijfers, maar de stress begint wel op te bouwen hoor... Hoorde jij het dus meteen?
Ja, ik hoorde het meteen omdat ik twee weken geleden al ben wezen bloedprikken. Die uitslagen had ze dus al en ze kon alles gelijk invullen in het programmaatje wat de kansberekeningen maakt. Ik ga voor je duimen morgen! Je krijgt vast ook zulke mooie uitslagen. Je bent ook nog wat jonger dan ik dus dat moet goedkomen! Succes en laat je het even weten? Fijne avond!
Super dat jullie een mooie echo hadden! Doortje, ik hoop dat de test ok is vandaag. Ik heb donderdag een echo + nekplooi gehad en alles was goed. Sandra78: mooie uitkomst hoor. Staat 78 voor je geboortejaar? Dan hebben we hetzelfde bouwjaar hihi
Ja, 78 staat inderdaad voor mijn geboortejaar. Ben vorige week net 36 geworden...! Ben ook wel benieuwd hoe de test van Doortje is gegaan?!