Hallo, Dit is mijn temperatuur kaartje en heb tot nu toe nog niet zo'n 'mooie' gehad dan nu, omdat ik dan op dag 26 al ongesteld was geworden. Ik zit nu op dag 26 en 7 dpo. Die daling kan dat een innesteling zijn? Hoe vinden jullie het er verder uitzien? Ik vind het zoooo spannend!
Het zou kunnen dat die daling een innesteling is. Vind verder wel mooi uit zien. Je temp blijft hoog. Hoe lang is je lf normaal?
Mijn lf is meestal 11 dagen. Dat betekend voor deze cyclus met late eisprong dat ik morgen mijn NOD zou hebben. Een stuk later dan anders. mijn temperatuur blijft hoog, maar test was vanmorgen negatief. Ik weet niet zo goed wat ik er van moet vinden. Moet ik nu wachten met testen tot ik 12 a 14 dpo zit? Ik had vorige cyclussen al vanaf 8 dpo een temperatuur daling om ongesteld te worden. Nu blijft het hoog en zijn de krampen die ik heb niet te vergelijken met als ik ongesteld moet worden. Ik voel me hetzelfde als bij de eerste zwangerschap, maar test blijft uit. Teeee spannneeenndddd!!!
Spannend Sharon! Dip kan mogelijk van innesteling zijn ja. Even afwachten nog en dan over 2 dagen weer een testje wagen.
Ik denk dat je ei 1 dag later is geweest. Je zit dan nu op 9 dpo. Bij een lf van 11 dagen wordt je op 12 dpo ongesteld. Over 3 dagen dus. De dip zit dan op 4 dpo en heeft te maken met het gele lichaam en niet een innesteling. Overigens testen veel vrouwen nog negatief op 9 dpo dus de hoop is zeker nog niet vervlogen
Dus dan volgens jou dag 20 eisprong? Hoezo denk je dat dan? Ik probeer het te begrijpen Op de dag dat de ovulatie test piek was hebben we gevreeën. Maar zo'n cyclus als nu heb ik nog niet gehad hiervoor..
Omdat de waarde op dag 20 al eerder in je cyclus is geweest. Pas vanaf dag 21 stijgt hij en blijft hij hoger dan de dagen voor dag 20. Ff een vraagje. Je zegt dat je sex hebt gehad op de dag dat je piek er was. Welke dag was dat want je hebt nu bij ff opgegeven dat je op dag 16-17-18 en 19 allemaal een positieve ovu had (lh piek).
Wat ik vanmorgen weer had.. Eerste meting was 36,4. Ik enorm balen, want dat is een heel stuk lager, dus dacht Hallo menstruatie. Toen daarna nog eens gemeten en toen was het 36,8. Omdat ik dat niet geloofde nog eens na paar minuten gemeten: weer 36,8. Welke zou het nou zijn?
Helaas is de eerste meting meestal de juiste. Zodra je in beweging komt kan je temp. al omhoog gaan. Maar wie weet...