Ik vroeg me af of ik de kleine nu al kan voelen. Is het daar niet een beetje vroeg voor? Het is trouwens mijn eerste hummeltje. Ik voel van die prutteltjes, kan het echt niet anders omschrijven. en van die plopjes af en toe.
zou heel goed kunnen hoor, en die prutteltjes klinken erg bekend in de oren!! nu even in de gaten houden en als je een paar weken verder bent dan weet je zeker of dit idd je kleine was!!
Kan heel goed, ik voelde mijn kleintje al met 14 weken. Niet zo duidelijk, maar het was wel degelijk de baby.
Ook ik volede de beeb voor het eerst zo rond de 14e week. Dus het zou zeker kunnen hoor!! (gaaf idee he!)
ja hoor, ik voelde mijn eerste ook rond de 16 weken en deze voelde ik zelfs al een paar weken eerder..
hmm ik voel nogsteeds nix, helaas, ik kan er enorm naar uitkijken, lijjkt me ontzettend gaaf!!!! Maar met 16 week kan het inderdaad alwel! Geniet er maar lekker van!!!