Hallo, Ik zit er aan te denken om mijn wenkbrauwen te laten tatoeeren. Ik wil alleen wel dat het er natuurlijk uitziet dus geen streep maar echte haartjes zeg maar. Iemand ervaring? Een goed adresje? Foto's?
ik ken een slechte ervaring wil je die ook weten?? mijn moeder heeft het laten doen. mijn moeder heeft een erg dunne huid. de eerste x heeft het eigenlijk helemaal niet gepakt (alleen de eerste dag) natuurlijk kreeg ze het gewoon gratis opnieuw gedaan. helaas is ze 5x terug geweest om het te laten zetten,uiteindelijk zit er nog niks op! ( het was uiteraard een goede studio) ze heeft ook een streepje op haar ooglid, die is 4x overgedaan en die zat daarna wel goed,alleen heeft ze zins ze dat gedaan had dat haar oogleden steeds meer gingen hangen ( uiteindelijk deze week aan geopereerd) ze vond het wel pijnlijk,maar de 2 x keer en 3de enz was het ontzettend pijnlijk. mijn moeder gaat het nu echt laten tatoeeren.. waarschijnlijk komt dit omdat zei een dunne huid heeft. dus ik weet niet of jij dat ook heb,maar anders zou ik er nog even goed over nadenken..
je zou er ook aan kunnen denken je eigen haartjes van je achterhoofd te kunnen gebruiken....deze worden met wortel en al in je wenkbrauwhuid geplaatst en dan heb je echte haar wenkbrauwen (die je overigens wel moet blijven bijknippen!) ik zou persoonlijk niet voor getattoeerde/bijgewerkte wenkbrauwen kiezen
Was laatst ook bij het programma v. bridget. Hoe wordt ik gelukkig. Hebben jullie dat ook gezien? Haar wenkbrauwen zijn toen heel mooi geworden! Mss kan je het ergens terugzien op internet?
zit hier ook al een hele poos aan te denken maar durf niet! zijn er nog zoveel verschillende technieken voor??? ik wil het vooral omdat het haar wat er staat in willekeurig vormen komt... slaat nergens op. is geen net 'lijntje' ... baal ik van!!! is het duur??
ik heb het ook gezien bij bridget's programma dus prijzen e.d. weet ik niet, wat ik wel nog weet is dat die man de enige ter wereld is die deze handeling doet met haar uit je achterhood...dus verwacht niet dat het heel goedkoop is maar zoek eens op google zou ik zeggen.