nou hopen dat het raak is dan.. ik hoop zo dat het bij mij dan raak is he.. zwanger worden is moeilijker dan ik dacht.. ik dacht oh ik stop met de pil..en raak ff zwanger.. maar nee je moet eerst weten wanneer je eisprong is en blablabla..haha
jah hahah het duurt altijd lang haha en alsje geen kinderen wil of nog niet wil lukt het zo en als je ze wel wil moet je wachten op de eiersprong enzo hahah het is allemaal wat hahaha
ja idd dat herken ik..haha maar ja we zien het wel.. ik ga samen met mijn vriend..heel vaak klussen deze maand..iniedergeval vlak voor mijn eisprongdag haha..
hahah ja ik ook maar ja het komt er niet altijd van hahah nou suc6 hahah en ik hoor het wel van je alshet is gelukt
ja is goed.. nee bij ons ook niet hoor..mijn vriend is vaak te moe van het werken..maar als ik hem ge*l maak dan wil ie vaak wel.. (sorry voor de details..) hahah maar ik hoor het ook nog wel van jou..
een eiersprong is al de eitjes in het pannetje springen als je ze aan het koken ben en ze krijgen het warm..... jee wat flauw... Nou dames allemaal aan de eierspong dan maar ..