Heo lang ideeaal voor een tweede kindje?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Jooze, 4 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jooze

    Jooze Fanatiek lid

    25 okt 2007
    1.570
    0
    0
    Hi Allemaal,

    Met mijn erste kindje heb ik geluk gehad, ik was in 1 keer zwanger en alles is redelijk goed verlopen.
    Ik scheel zelf 2 jaar met mijn broertje en dat leek me ideaal dus toen mijn zoontje bijna 1 jaar was gingen we ervoor, wederom in 1 keer zwanger wat sneller dan verwacht maar het leek me heerlijk 2 kinderen snel na elkaar.

    Helaas liep de zwangerschap na 3 maanden uit in een miskraam en ben ik nu 4 rondes verder. Tot nog toe niet echt een probleem als ik direct zwanger wordt scheelt het niet meer dan 2,5 jaar. Maar goed mijn dromen waren anders. (en ik weet ik ben niet de enige, ik mag blij zijn dat ik al een kind heb).

    Wat vinden jullie ideaal kwa leeftijd tussen 2 kinderen?

    Jooze
     
  2. bapsie

    bapsie Niet meer actief

  3. Elvira

    Elvira VIP lid

    6 okt 2005
    7.494
    0
    36
    Hoi Jooze,

    Babsie heeft gelijk en er is al een topic over.
    Dit topic doe ik daarom op slot.

    Links in het menu, zie je een zoekfunctie. Als je vragen hebt, kan je deze ook altijd raadplegen. Vaak komen dan vele topics naar boven.

    Groetjes,
    Elvira
     

Deel Deze Pagina