Wat is de reden dat je nu wakker bent en niet lekker ligt te slapen? Ik lig al een uur wakker omdat ik het warm heb. Zoon lag al bij mij in bed, en die was net ook wakker. Had dorst en had het ook warm. Nu liggen we samen in zijn bed omdat het daar wat koeler is Hij ligt weer lief te slapen en ik ben natuurlijk klaar wakker.
Ik lig sinds half 4 wakker. We zijn op vakantie en ik slaap hier slecht, word veel wakker. Ik heb dan altijd zoveel moeite om weer in slaap te komen. Hopelijk kan ik tijdens het middagdutje van de jongste ook even mijn ogen dicht doen.
Eerst door een mug en daarna kwam de jongste voor een flesje. Nu te wakker om weer verder te kunnen slapen helaas
Ik heb nog geen minuut geslapen vannacht. Lig wakker van de buikpijn, hoofdpijn en pijn aan mijn doos. Daarbij nog de nodige herbelevingen van afgelopen vrijdag. Helemaal top dus
De baby besluit ineens door te slapen. En nu lig ik wakker ohja. En ik lig te zwaaien met mn elektrische muggenmepper. Rotbeesten.
Ik ben sowieso geen beste slaper. Maar nu op vakantie (dus helemaal ruk in andere omgeving en ander bed) schoppende baby, veel plassen, droge mond en snurkende man..
Ik heb even op je naam geklikt, wat erg wat je hebt meegemaakt. Nu snap ik waarom je wakker ligt, ik wil je heel veel sterkte wensen! Hopelijk knap je lichamelijk snel weer wat op.
Ik heb geen idee waarom ik wakker ben sinds 4:30. Net terug van vakantie, heb de was net gesorteerd en de wasmachine maar aangezet. Nu nog even op zp en dan weer verder slapen.
Ik zie dit nu pas maar heb net maar een paar uurtjes slaap gehad. Ik heb tot midden in de nacht in het ziekenhuis gezeten nadat mijn (schoon)opa met spoed met de ambu is opgehaald vanaf zijn feestje voor zijn 85ste verjaardag. Heel intens, ik dacht echt dat hij het niet zou halen... we hebben afscheid genomen en ik kreeg net bericht van mijn schoonmoeder dat hij voor nu stabiel is... wachten en hopen, meer kunnen we niet doen. Ik sliep pas ergens rond 3.30u denk ik en ik was 8.00u wakker dus echt een goede nacht was het niet maar we zien het vandaag allemaal wel.
Jongste werd huilend van de pijn wakker. Is vorige week aan zijn keel en neus amandelen geopereerd en heeft verschrikkelijk veel pijn nog
Mijn zoon van 2 wordt elke nacht wakker. Al 2 jaar lang. En de laatste tijd wil hij dan niet meer slapen. We zijn er wel zat van nu.