He Allen, Ik ben zwanger van de 2de 13w en 4d. Gister een goed echo gehad dus durf het nu naar buiten te brengen. Wij zijn super blij maar moet wel zeggen dat het anders is als bij de eerste. Je bent er toch iets minder mee bezig. Nou hebben we nartuurlijk onze zoon rond lopen van 18 maanden dus daar zijn we druk mee. Maar me buik begindt nu wat te groeien dus valt het ook weer mee op. Ik ben op 25 feb 11 uitgerekend en mijn zoontje is op 15 feb 09 geboren dus ben heel beniuwd of we de verjaardag van onze zoon met of zonder zijn broertje of zusje zullen vieren. XX Tam
Spannend!! Gefeliciteerd!! Ik moet zeggen dat je ook inderdaad minder tijd hebt om erover na te denken als je al zo'n koter rond hebt lopen maar het blijft geweldig!! Geniet ervan!!
Van harte gefeliciteerd. Ik had dit ook, maar je gaat er gaandeweg meer mee bezig zijn en nu heb ik het al even hard te pakken dan bij mijn dochtertje.