SZW – Ouderschapsverlof – Inleiding Regels ouderschapsverlof in 2009- Opnemen ouderschapsverlof:Ouderschap.nl Hmm lees dat je het 2 maanden van te voren aan moet vragen:/
Oh oke , kzal me daar even in verdiepen ja. Tis op zich niet zo erg om 6 weken vtv te stoppen. Vind het alleen zo jammer dat het nu anders loopt dan ik gehoopt had. Vind het nog wel lekker om volgende week nog te werken. Maar natuurlijk niet als dat ten koste gaat van mijn eigen weken. Kzie nu je berichtje met je link. Dank je . Mijn verlof loopt zo ie zo tot November, dus 2 mnd vtv ga ik wel halen.
ohja tuurlijk haha. Zit te denken aan voor je verlof aanvragen, maar het moet 2 maanden voor je het in wil laten gaan. Zou t even goed nakijken als ik jouw was. Je krijgt behoorlijk wat terug van de belasting als je dit zo doet!! Ga je minder werken als je terug komt? Ik ga van 4 naar 2 dagen en neem dan 2 dagen ouderschapsverlof op. Dit mag 12 maanden lang!