Ik hoop dat iemand mij een beetje kan gerust stellen... Ik ben nu 7 weken zwanger en merk totaal niks van de zwangerschap. Ik heb helemaal geen kwaaltjes dus ik mag eigenlijk helemaal niet klagen als dit zo blijft maar ik ben er toch een beetje ongerust door. Zijn er meer meiden die dit ook gehad hebben? Er moet nu toch iets veranderen in mijn lijf?
Snap best dat je een beetje ongerust bent. Bereid je maar voor, blijft de rest vande zwangerschap. Dan denk je dat de kleine niet genoeg beweegt in je buik, dan is je buik te klein/groot.. Tenminste zo ging het bij mij. Maar maak je geen zorgen, bij mij begonnen de kwaaltjes pas na ongeveer 12 weken..moe zijn, hoofdpijn, bandenpijn. Maar over het algemeen heb ik een heel makkelijke zwangerschap gehad. Probeer zoveel mogelijk te genieten, want als je sommige andere verhalen leest..poeh!
heey meid, ik snap je ongerustheid heel goed! dat blijft indd de rest van de zwangerschap wel hoor.. ik ben nu ook overal bang en ongerust over.. zelf begon ik pas wat te merken rond de 9e week.. toen ben ik 1 week misselijk geweest en vervolgens heb ik tot nu last van hoofdpijn gehad en verdwijnt mijn eetlust rond het avond eten.. ook begint de buikpijn nu te komen.. komt allemaal wel goed meid!
Bedankt voor jullie reactie's! Ben nu wel iets meer gerust gesteld. Zal proberen er iets meer van te genieten! Liefs,
Hoi, Ik ben nu nog maar 5 weken maar ook ik merk helemaaaal nix, vorige week nog wel wat misselijk af en toe, maar niet echt noemenswaardig. Soms vraag ik me ook nog wel eens af of ik nog wel zwanger ben..Maar ja ik ben ook niet ongesteld dus het zou wel moeten. Maar het steld je idd niet echt gerust en het wordt er ook nog eens verschrikkelijk onwerkelijjk door. En ik zou beter moeten weten want het is m'n derde al! Ik wacht maar af, ik stel me maar voor dat ik over een paar weken wou dat ik nog niets merkte..
Komt me erg bekend voor wat je zegt tjessia, dat je je af vraagt of je nog wel zwanger bent.. Ik heb 2 x de zwangerschapstest gedaan en het blijkt toch wel écht waar te zijn. Ach... misschien ben ik volgende week wel hartstikke misselijk en verlang ik terug naar nu, wie weet...
Hoi xanne, Ik ben nu tien weken en ik klop het af, want ook ik heb nog geen noemenswaardige klachten. In ieder geval niet dat ik denk, nou ik heb hier en daar last van omdat ik zwanger ben. Geniet ervan en gefeliciteerd!
Nou meiden, geniet er nog lekker van dat je nog geen verschijnselen hebt. Snap jullie ongerustheid wel. Ik had in het begin ook geen verschijnselen, behalve moe en maakte mij toen ook ongerust, tot aan de 1e echo. En vanaf week 18 kwamen de 1e kwaaltjes en nu verlang ik nog wel eens terug naar die 1e weken
heb ook niet echt mega kwalen hoor en vind het wel lekker. al heb ik ook nu wel af en toe rare gedachtengangen. komt ook denk ik omdat je aan de buitenkant nog niks ziet. dr zit wel een kleintje en het groiet wel maar je merkt hetn iet. das erg lastig om te begrijpen dna. heb zelf al een paar echo`s gehad en mag nu 31 mrt weer. momenteel merk ik ook niks jah beetje rug pijn maar of het van zwangerschap komt of dor het matras daar ben ik ook nog niet uit hihih. geniet er dus lekker van. want idd als je eenmaal kwaaltejs hebt dan wnes je ze weg hoor.
Hoi Xanne Toen ik 7 wkn was merkte ik ook haast niets. En dan ineens komen er kleine kwaaltjes. Ook ik mag niet klagen. Vrijwel geen klachten, behalve dan de moeheid. Ook kan ik ineens niet meer tegen de lucht van koffie. Maar meer dan zo heb ik geen klachten. De echo is goed en ik heb net het hartje horen slaan mbv angelsounds. Dus het gaat wel goed. Maar die bezorgdheid herken ik wel hoor. Iedereen vertelt altijd hoe doodziek ofdat ze zijn en dan denk ik wel eens van, oei wat is er mis met mij. Maar ik denk juist dat die zieke zwangeren eruit springen. Als je je goed voelt dan praat je er immers niet zo vaak over als dat je je niet goed voelt. Ja toch? Geniet er maar van. Liefs