Manlief vroeg gisteren ineens aan dochterlief om wanneer ze een broertje of zusje kreeg. Nou zit die gedachten alweer een tijdje in mn hoofd maar durf er nog niet goed over te beginnen. Ik wil hem nu eigenlijk verrassen op een passende manier dat ik een brusje wel zie zitten! Iemand een leuk idee of een leuke manier om het te kunnen vertellen aan manlief?
Je dochter t laten vragen ! Logisch. Klinkt of je man je een hint gaf... Dochter laten zegge dat jij dat ook wel wilt Veel plezier!
tja, dan moet je t zelf doen. Maar t is je man... (vriend/partner/...)... Hoe eng kan het zijn. Ga ervoor!
Een vriendin van mij kocht een paar boodschapjes en zette het op tafel. Ze zei: " schat, pak jij het even uit ik moet zo nodig plassen". In de tas zat: augurk, ovulatie testen, zwangerschapsvitamine en onderop een kaartje met daarop : " ik ben er klaar voor schat" Ik vond het heel leuk bedacht hihi
Het klinkt idd alsof je man jou juist een hint gaf en zelf ook niet zo goed weet hoe erover te beginnen hahaha. Jij bent nu aan zet meid! Je kan hem ook een soort van aanzoek doen. Op je knieën, in je hand een ringdoosje waarin geen ring zit maar een mini kaart met daarop dé vraag! 😊
Grote chocoladereep (bijvoorbeeld) met daarop een briefje met de vraag: zullen we samen een dikke buik krijgen?
Ik zou zeggen nieuw sexy setje aantrekken en zeggen de pil/condooms blijven in de kast en we gaan ervoor! Daar doe je mannen het meest plezier mee (als je slim bent doe je dit rond je OvU haha)
Haha mijn man wordt niet warm of koud van lingerie eigenlijk .. (heb een aparte maar hele lieve man hoor!) Hahah dus die werkt niet haha
Whaha lijkt die van mij wel, trek ik een sexy setje aan zegt ie: trek maar gewoon uit hoor Ik heb niet echt een leuke manier om het te brengen. Bij ons was het van wanneer wil jij aan kinderen beginnen? Mijn vriend zei: als jij er klaar voor bent. Dus ik: oke ik ben er klaar voor en toen gelijk gestopt met de pil haha.