Hallo dames De titel zegt het al; ervaringen met snel zwanger zijn geworden na een hsg onderzoek? Ik ben al even bezig, 1,5 jaar, en hoop dat het nu snel een keer raak mag zijn. Nu lees ik op verschillende sites (ook die van ziekenhuizen zelf) dat je na een hsg de eerste maanden wat meer vruchtbaar kunt zijn. Zijn er dames die na een hsg in eens zwanger werden en waarbij het van te voren niet lukte of lang duurde? Ben benieuwd naar jullie ervaringen.
Twee maanden voor mijn zwangerschap heb ik ook een hsg gehad, maar ook Clomid 100 mg, waar het aan gelegen heeft weet je nooit, maar misschien is het wel dankzij de hsg geweest dat ik zwanger be geworden. Het was onze 20e ronde toen. Nu deze week weer een hsg gehad, we hopen met hetzelfde resultaat strax!
Vorige ronde een hsg gehad, die ronde dus niet zwanger geworden.. Helaas! Tegen mij zei de gyn dat je ongeveer 3 maanden extra vruchtbaar bent, dus ik ben benieuwd!