Hoi meiden, ben even nieuwschierig. Vorige maand ben ik begonnen met icsi in eigen cyclus. Toen ik het zover had voor de punctie bleek dat mijn eitje toch al was gesprongen. Eerste poging gelijk al over. Ze zeiden tegen mij, dat het bij iedereen in de 6 pogingen het wel een keer gebeurt. Wie heeft hier ervaring mee?
Ik ken het niet, maar ik wil je nu wel heeeeeeeeeeel veel succes wensen dat het deze keer goed gaat!!!
Mariska, ik heb het zelfs gehad in een gestimuleerde cyclus met het korte protocol. Bij de punctie bleken alle follies al gesprongen. Kan me voorstellen dat het bij ICSI in eigen cyclus helemaal voorkomt! Succes!
Jeetje Sikki, dat zou je al helemaal niet verwachten idd. Bedankt voor je reactie, lees in je onderschrift dat je imsi krijgt, wat houdt dat in dan?
Normaal wordt het zaad 200x vergroot en bij IMSI 6500x. Zo kunnen ze nog beter het beste zaadje selecteren.
Ik heb het ruim 2 jaar geleden ook gehad, bij 2e poging. Was erg verdrietig daarvan, alles voor niets (was dagelijks, bijna 3 wkn lang, in het umcg omdat de hele poging al raar ging). Poging erna ging perfect, zwanger en een mooie dochter na 9 mndn.
Hey Elif, dank je wel Imsi............ok, had er nog niet eerder van gehoord, hoop dat dit beter uitpakt voor jullie, heel veel succes. Hoi Marj, ja ik baalde ook erg, was gelijk al bij de eerste poging. Nu maar hopen dat ze hem maandag wel te pakken krijgen.
Ik weet niet hoe ICSI in eigen cyclus verloopt, maar ik heb het gehad, bij cryo in eigen cyclus. Drie keer in een half jaar tijd maar liefst:x Weet dus heel goed hoe ontzettend je hiervan kan balen. Je laadt je helemaal op en je gaat vol goede moed van start en ineens is het afgelopen. Echt heel erg K.T Ik hoop voor je dat het deze keer wel goed gaat! Liefs!