Hallo, Mijn baby heeft al 2 dagen een domper in haar oogje, loopt helemaal van het oogwit over de Iris en de pupil. Kan niet anders dan dat dit pijnlijk is. Zit er nu al 2 dagen maar krijg hem niet weg, zelf gaat ie dus ook niet weg, wat kan ik het beste doen en is dit schadelijk?
Kan je niet spoelen met een beetje afgekoeld gekookt water? Lotte heeft het als baby ook weleens gehad, maar kreeg nooit de indruk dat ze er last van had. Heb er ook nooit aan gepeuterd ze gingen er vanzelf wel uit.
Even samen douchen, en dan flink water over haar gezichtje? Hopelijk knippert ze dan veel en spoelt het er uit...
Gewoon even naar binnen wrijven... Even douchen.. En andrrs keukenrol papiertje, puntje maken en eruit halen
Pas op aangezien hij ook over de pupil loopt. Niet wrijven. Spoelen kan, dus onder de douche is een prima tip. Lukt het niet, gewoon even langs de huisarts. Klinkt misschien overdreven maar je moet echt oppassen dat er geen blijvende schade ontstaat als je zelf gaat wrijven e.d.