Welke zouden jullie kiezen? We willen er vandaag heen maar weet nou niet wat leuker is. Kids zijn 6 en 4 en kijken niet meer heel vaak naar studio 100. Ook zijn we toen de oudste klein was wel eens geweest maar ik weet niet meer precies hoe t was. Dus wat zou jij kiezen ?
Ja ik las het op hen internet site. Maar ik ben er nog niet geweest dus ik weet niet of dat groot is of niet. Kan je daar je dag mee vullen zeg maar..
Toverland is erg leuk, maar met 4 en 6 vul je met 1 hal geen hele dag meer denk ik. Die van 6 wil net iets meer al. Maar als alles weer open is is toverland zeker leuk voor een hele dag! De ene hal is te vergelijken met een hele leuke en luxe binnenspeeltuin, met miniachtbaan en leuke glijbanen.
Toverland is zoveel beter! Alleen geen idee met hallen open of dicht. Ik vond het super toen alles open was!
Toverland vond ik persoonlijk dan weer leuker, ook voor een 6 jarige. Maar als er maar 1 hal open is zou ik naar Plopsa gaan. Daar is nu ook een leuk buitengedeelte bij en het wordt mooi weer. Dus dan kun je je best vermaken. Wij zijn er afgelopen dinsdag geweest en van 11.00 tot 17.00 heeft mijn zoontje zich vermaakt.
Toverland is alleen leuk als alles open is. Echt de moeite waard, zeker sinds het nieuwe gedeelte geopend is. Wij wonen in de buurt dus geregeld daar met de oudste. Voor papa en mama ook genoeg te doen hihi
Toverland is echt veel beter dan plopsaland. Plopsaland is leuk als je 2 of 3 bent maar in Toverland heb je tenminste ook nog wat voor de wat oudere kinderen. Er is sindskort ook een nieuw stuk bij gebouwd. Helaas is dat wel buiten dus dat is nog dicht. Als er maar 1 hal open is dan zou ik daar niet de hele dag mee kunnen vullen. Maar Toverland is zeker wel een aanrader om te gaan doen als het hele park open is.
Toverland is een heel leuk park als hij volledig open is. Alleen wanneer je niet van interactief houdt zul je het niets aan vinden. Een beetje eigen creativiteit gebruiken is daar wel handig. Niet alle "activiteiten" zijn voorgekauwde attracties. Over Plopsaland kan ik niets zeggen. Daar ben ik (nog) nooit geweest.