Aangezien het topic over opvallende huizen dicht is, maak ik even een nieuw topic aan. In de krant las ik over een huis waar veel roze in zat (ze begonnen met blauw) en heb ik even op gezocht, ik zou er wel in willen wonen alleen het roze weg halen. Kijk en oordeel zelf. https://www.funda.nl/koop/olst/huis-40457337-wethouder-ag-dekkerlaan-3/
Wat een wan smaak, ieieiew. Wordt nog een behoorlijke klus om al dat roze weg te verfen, vooral die trap.
Ik vind het niets, moet teveel aan gebeuren. Ons huis staat sinds gister op Funda, maar de foto's zijn om te huilen (was ik al bang voor).
Superleuk huis! Zou ik best willen wonen als het niet zo hysterisch geverfd was. Muren en kozijnen opnieuw verven is tot daar aan toe, maar hier hebben ze ook plafondbalken, de trap, pilaren en de regenpijpen gedaan.... dat is enorm veel werk om neutraal te krijgen. Zo'n regenpijp moet je zelfs helemaal vervangen. Die rode keuken vind ik daarentegen echt tof, die zou ik erin laten.
Oh dat verschrikkelijk, je zal er maar naast wonen En in huis moet je meteen alles verven en nieuwe keuken etc, wat een gedoe... Ik ken trouwens een gescheiden moeder met 4 dochters, helemaal gek van blond Amsterdam en roze. Die hebben ook een roze trap, roze muren, etc. En overal bordjes met 'verboden voor mannen'. Hoe raar ook, je went eraan
Geen groothoek lens gebruikt en te snel de foto's gemaakt. Ze was ook echt super snel klaar met meten en foto's maken.
Ik vind die keuken ook echt gaaf, die zou ik er dus ook in laten. Als ik genoeg geld zou hebben om dat roze en blauw over schilderen of dingen vervangen zou ik het doen. Ik vind de woonkamer zo'n leuk hoekje en een ruime tuin.
Leuk topic! Dat barbier huis is echt hè erg. Hier stond een aantal jaar geleden een huis te koop dat helemaal blauw was. Ook heel erg maar iets minder schreeuwerig.
Maar waarom ben je er dan akkoord mee gegaan? Ons huis is pas op funda geplaatst nadat wij akkoord zijn gegaan met de foto's en de film.
Tjee, wat slecht. Ik kan me voorstellen dat je teleurgesteld bent. Maar waarom ben je dan akkoord gegaan? Goede foto's zijn juist heel belangrijk. Ik zou er zeker wat van zeggen, jullie betalen tenslotte voor een dienst die niet naar behoren is geleverd. De fotoreportage op funda is toch wel het eerste waar mensen naar kijken en beoordelen of ze de woning wel of niet willen bezichtigen. Superbelangrijk dus. Gaat het om een professioneel fotograaf? Wij hadden voor de verkoop van onze woning een professioneel inmeter en een professioneel fotograaf. Beide zijn lange tijd bezig geweest en de fotograaf is zelfs de dag erna nog teruggekomen omdat de foto's van de buitenzijde niet naar zijn zin waren ivm regenachtig weer. Het resultaat was er ook naar. Het zijn echt prachtige foto's geworden, die precies weergeven hoe de woning is. Binnen 2 weken was de woning verkocht voor een mooie prijs. Ik ben ervan overtuigd dat de aantrekkelijke foto's zeker hebben meegeholpen met de snelle verkoop. (En het mooie huis natuurlijk, haha.) We kregen van de kopers ook te horen dat de woning precies was zoals ze hadden verwacht nav de foto's. Als ik jullie was, zou ik dus zeker in gesprek gaan met de fotograaf/ makelaar en aangeven dat dit niet is wat jullie hadden verwacht. Wellicht kunnen ze de foto's nog veranderen. Wij kregen de tekst en de foto's ruim van te voren in ons dossier te zien en we konden wijzigingen aangeven en meebeslissen of we het zo oke vonden of dat we nog iets anders wilden. We hebben toen de tekst nog iets aangepast en zelf ook nog wat extra foto's toegevoegd (sfeerplaatjes van de woning in de avond.) Je kent zelf je eigen woning toch het beste.
Omdat het ons huis is maar wij het niet in de verkoop zetten. De gemeente koopt ons huis terug en die plaatst het in de verkoop anders had ik inderdaad niet akkoord gegaan met die foto's. Foto's zijn ook gemaakt door de commercieel medewerker van de makelaar. Maar t blijft zonde want geeft geen mooi beeld.
Na jullie verhalen dacht ik echt alles roze te treffen, maatvoer valt me alleszins mee. Er zijn nog witte muren, normale vloeren, normale badkamer en keuken. Ik dachtbdt het meer zo was als het junglehuis, maar dan roze. Is dat junglehuis al verkocht trouwens?
slecht zeg! Qua huis. Mooi ruim huis. Maar idd een boel werk om het weer in een normale style te krijgen.
Dat jungle huis van een hele tijd geleden bedoel je? Geloof dat dat uiteindelijk leeg gehaald is omdat het een verkapte wietplantage bleek.
Ik vind het ook meevallen eigenlijk. Zag laatst Barbie op tv en haar huis was echt nog veel rozer. Het enige verschil is dat roze wat lastiger eronder te krijgen en je misschien een laag extra moet doen maar heel veel is idd nog gewoon wit. En bijna iedereen doet toch muren en vloeren opnieuw als je verhuist? Buiten desnoods in eerste instantie alleen de roze delen doen.
M Maar als de gemeente het huis terug koopt zijn ze erbij gebaat dat de verkoopprijs zo laag mogelijk wordt ingeschat. Of is er al overeenkomst over de terugkoopprijs, dan zou ik er geen probleem van maken. On topic: vind het eigenlijk nog wel meevallen, prioriteit zou bij kopen puur op de buitenkant liggen. Binnen vind ik het enorm meevallen, zeker als je de meubels, accessoires en raamdecoratie weg denkt.