Ons nichtje wordt bijna 1 jaar oud. Helaas weten we sinds een paar dagen dat het contract van mijn man niet verlengt gaat worden. Al het geld wat we enigszins niet uit hoeven te geven gaat dus naar de spaarrekening. Toch wil ik wel iets leuk/origineels voor ons nichtje kopen. Zij en onze dochter zijn twee handen op 1 buik, en ze is ons enige nichtje! Weet iemand nog een leuk, bijzonder maar niet te duur kado voor een 1 jarige??
Kun je zelf niet iets maken? Een leuke kroon ofzo? Ik heb er pas een voor mijn zoontje gemaakt van vilt die voolgend jaar weer gebruikt kan worden.Kosste totaal iets van 5,- aan materiaal en wat tijd. Ik had hem toen hier op het forum gezet http://www.zwangerschapspagina.nl/baby-dreumes/160193-kroon-1e-verjaardag.html volgend jaar komt er gewoon een 2 op te staan
misschien een kindertafeltje met 2 stoeltjes? bij de ikea hebben ze die vanaf 15 euro. Is ook symbolisch dat je dochter en zij daar samen aan kunnen spelen. Verder houten blokken, erg duurzaam en de prijs hoeft niet heel duur te zijn. ik heb mijn nichtje toen ze een werd dit stoffen nijntje huisje gegeven. Ze speelt er nu nog mee en ze wordt al 3!! Lobbes Speelgoed - Nijntje Stoffen Speelhuis (1070001) andere ideeen: besteksetje of een mooi porseleinen bordje met bekertje
Bedankt voor de tips, helaas ben ik niet zo (lees: helemaal niet) creatief dus die kroon krijg ik echt niet zo mooi Het nijntje speelhuis is idd super leuk maar hebben de dames al bij oma! Ik zat te denken aan ongeveer 15,- Alle tips zijn welkom
oh ja, aan het tafeltje met stoeltjes heb ik zelf ook gedacht. Helaas kan mijn schoonzus dat niet kwijt in huis.
misschien een leuk voorlees boek. Of een boek met voelplaatjes.Hier is het boek van Kaatje koe erg populair.Alle plaatjes hebben een voelplaatje en als je de laatste blz omdraait gaat de koe loeien.kost geloof ik bij bol.com 9.95
Misschien kun je een mooi fotoboekje kopen en daar (portret)foto's van de naaste familie van je nichtje in doen, en ook van jouw dochtertje (en jullie ) en opa's en oma's voor zover je daar foto's van hebt. En misschien nog foto's of plaatjes van huisdieren, hun huis, hun auto, of van speelgoed, dieren, fruit, etc. Een heel persoonlijk eigen boekje waar ze allemaal bekende mensen en dingen in kan ontdekken. Ze kunnen het natuurlijk altijd nog zelf verder vullen met foto's die zij leuk vinden als jij het niet vol krijgt. Ik heb er deze week een gemaakt voor mijn dochtertje. Het was even zoeken naar een mapje dat een beetje dreumesbestendig was en de keus viel op het goedkoopste mapje met vrolijk kaftje van de Hema . Het is nog niet compleet, maar al wel heel leuk. Het ligt bij haar boekjes, zodat ze het zelf kan pakken en ik zie dat ze er soms heel geboeid in zit te bladeren. Het is ook leuk om er samen in te kijken en namen van iedereen te noemen. Het is wel handig als alle hoesjes gevuld zijn, merk ik, want die lege hoesjes vindt ze maar raar en daar gaat ze niet zo voorzichtig mee om. Ik ga ook nog kartonnetjes tussen de foto's in de hoesjes doen, zodat ze minder makkelijk naar boven uit de hoesjes schuiven. Met een boekje van een paar euro en zeg 24 foto's van 20 cent is het geen duur cadeau, maar wel persoonlijk en iets dat een dreumes denk ik erg leuk kan gaan vinden.
Bij de action kan je van dat schildersdoek kopen en dan de handjes van je dochtertje erop stempelen met vingerverf!! Ben je nog geen 1euro kwijt en dan kan je nog een leuk kleinigheidje kopen! Succes ermee, is een rot tijd, maar het komt goed hoor!!!
Een zilver armbandje met haar naam er op. Echt iets moois en blijvends. Is niet zo duur. Rond de E12,50
Ik vind een voorleesboekje met de naam van het kindje wel heel erg leuk en persoonlijk. Hier valt de prijs ook nog wel mee 14,95 en dan wel nog 2,25 bezorgkosten. MijnNaamboek.nl - - Nijntje boek met naam - Een feest voor ...
De Slegte heeft onwijs leuke (nieuwe) kinderboeken. Mirre is helemaal weg van het poezen/muizenhuis, met flapjes ed. In Leiden zit een geweldige speelgoedwinkel waar ze veel tweedehands (houten) speelgoed hebben, misschien zit er zo'n winkel ook bij jou in de buurt. Verder zou je kunnen kijken of er misschien speelgoedverkoop is ergens bij jouw in de buurt. Mn schoonzusje heeft voor een paar euro een houten loopkar met houten blokken gekocht (Sintkado voor Mirre). Ze heeft ze zelf nog op zitten wrijven met bijenwas (maar zag er zonder was al prima uit).
@iedereen, ontzettend bedankt voor jullie tips! Ik hoorde gisteren van mijn schoonmoeder dat mijn schoonzus het liefst kleertjes wil voor haar dochter. Makkelijk dus, kan ik zo duur maken als ik zelf wil. De tips ga ik overigens wel onthouden voor andere/volgende verjaardagen, er zaten erg leuke ideeen bij.
@anne, bij de wibra is deze week de baby en kinderkleding 25% korting.. Ik ben net zelf geweest... Echt leuke dingen hingen er tussen. Succes met je man zijn baan enzo!