Dekens voor het ledikant?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door LindaenSven, 3 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LindaenSven

    LindaenSven Niet meer actief

    Misschien een beetje een domme vraag maar ik vraag het me gewoon af.
    Ik heb 2 ledikantdekens besteld en die werden vanmiddag gebracht door TNT Post. Het zijn 100 x 150 cm dekens, voor het ledikant.
    Nu lijken ze me alleen ineens zo groot... Ze passen in het ledikant, maar je maakt het bedje toch heel kort op als je baby net geboren is? Hoe doe je dat dan met zo'n grote deken?
     
  2. noa307

    noa307 Fanatiek lid

    12 aug 2008
    2.787
    0
    0
    je doet hem dubbel, of je laat de helft onder het matrasje. wij hebben het bedje de eerst tijd hoog opgemaakt dus toen gebruikte we wel het dekentje, toen lag het lakentje dubbel, zo werd het bedje iets kleiner.
     
  3. LindaenSven

    LindaenSven Niet meer actief

    Aha, duidelijk, thanks :D
     
  4. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    EspaƱa
    Ik heb er idd een dubbel op liggen.
     
  5. ManonGJ

    ManonGJ Actief lid

    16 apr 2009
    206
    0
    0
    Barendrecht
    Als dubbel te warm was dan legde ik het dekentje ook vaak in de breedte erop. Dus 150 breed en 100 lang. Dan goed instoppen en met een omslag houd je dan niet zoveel ruimte over.
     
  6. butterfly1984

    butterfly1984 Niet meer actief

    zo deden wij dat ook!:D
     
  7. LindaenSven

    LindaenSven Niet meer actief

    Super bedankt allemaal voor jullie reacties. Voelde me een beetje blond maar ben nu gerustgesteld :)
     

Deel Deze Pagina