kado voor iemand van wie een kind is overleden

Discussion in 'De lounge' started by stierin, Jan 22, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stierin

    stierin Lid

    Aug 12, 2009
    70
    0
    0
    We willen graag aan een kadoo geven aan een gezin dat een dochter (puberleeftijd)verloren heeft,heeft iemand een idee?
    Ik vind het erg lastig om iets te bedenken.

    groeten Stierin
     
  2. wendy339

    wendy339 VIP lid

    Oct 27, 2010
    9,743
    1,061
    113
    Ik zou een symbolisch iets geven. Een bedeltje voor aan een armband, een hangertje voor aan een ketting of juist een klein beeldje of iets in die geest. Cadeautjes voor dit soort gelegenheden zijn gewoon erg moeilijk want het ene gezien wil prominent hun kind een hoekje geven in huis terwijl het andere gezin dat juist niet wilt/anders doet.

    Wat ik persoonlijk zou doen is er gewoon voor ze zijn, en ook aan ze denken op alle moeilijke dagen die nog gaan komen. Vergeet ze juist die dagen niet aankomende jaren. (Verjaardagen/vader en moeder dag/kerst etc etc) Vaak is een kaartje of een berichtje al genoeg.

    Sterkte!
     
  3. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    Jul 10, 2008
    13,556
    529
    113
    Female
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Ik heb de dochters van mijn vriendin een vlinderbedel gegeven, ter nagedachtenis aan hun overleden vader.

    Mijn zusje en man hebben van ons een windlichtje met vlinders gekregen, die stond tijdens de begravenis bij het condoleanceboek. En nu in de kamer. Verder hebben ze geld gekregen voor hun verjaardagen, omdat ze graag beide een gedenksiraad wilden hebben. Inmiddels hangen die hangers bij hen om de nek.
     
  4. Igglepiggle

    Igglepiggle Bekend lid

    Feb 9, 2011
    897
    1
    18
    NULL
    NULL
  5. rums

    rums Niet meer actief


    Haha is dat echt serieus :) Goud geld verdienen.

    Wat ik deed was een beeldje op het graf zetten. Dit betekende al veel voor de ouders. En elke overlijdensdag een kaartje sturen.
     
  6. Fleuri

    Fleuri Fanatiek lid

    Oct 17, 2010
    1,097
    0
    36
    NULL
    NULL
    Heb vorig jaar een vriendin van mij (kindje overleden tijdens bevalling) een vlinderplant cadeau gegeven. Staat mooi in de tuin en trekt in de zomer vlinders aan. Heel symbolisch, maar niet te opvallend.
     
  7. rums

    rums Niet meer actief

    Wauw dat is heel mooi!
     
  8. Berte

    Berte VIP lid

    Feb 24, 2011
    7,031
    3,851
    113
    Female
    Thuis
    Hoe goed kende je de dochter?

    Ik zou een brief schrijven met je favoriete herinneringen aan haar, waarom je blij bent haar gekend te hebben.

    Verder er inderdaad voor ze zijn en je foto's nakijken of er nog foto's van haar bij zitten die het gezin niet heeft.
     
  9. Mnon

    Mnon Niet meer actief

    Daar dacht ik aan na mijn miskraam, maar je kan helemaal geen sterren kopen, want de sterren zijn van niemand (of van iedereen) dus toen toch maar niet gedaan!

    Ja lastig wat je wel moet/kan geven. Niks brengt de dochter terug. Alles wat goed bedoeld is is lief en het waarderen waard
     
  10. Maedra

    Maedra Fanatiek lid

    Oct 29, 2009
    1,558
    0
    36
    Rotterdam
    Dit kregen wij ook na de geboorte van onze oudste en ik vond het een heel mooi en lief cadeau.
     
  11. Fleuri

    Fleuri Fanatiek lid

    Oct 17, 2010
    1,097
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wat ontzettend droevig dat jullie eerste kindje is overleden.
    Gefeliciteerd met je zwangerschap!
     
  12. jmm

    jmm Bekend lid

    May 29, 2008
    766
    0
    0
    waar hield ze van? en daar iets mee doen, hobby? , kleur ? zoiets denk ik??

    En vreselijk zeg !!
     
  13. stierin

    stierin Lid

    Aug 12, 2009
    70
    0
    0
    Bedankt allemaal!.het idee van de vlinderplant spreekt me aan,het meisje was 16 jaar!
    Groetjes
     
  14. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    Mar 2, 2013
    3,295
    0
    0
    NULL
    NULL
    De vlinderplant is een mooi idee! Wat verdrietig dat hun dochter overleden is.
    Van de week hoorde ik ook dat een meisje van die leeftijd overleden was.
     

Share This Page