Naar aanleiding van het topic over wat iederen betaald voor tv en internet vroeg ik me af of het niet goedkoper kan.. Wij betalen ook al 87 euro bij kpn...niks bijzonders wel incl viaplay .. Iemand ervaring met nlziet en dan in combinatie met los internet? Hoe werkt nlziet en werkt het goed? kun je dan gewoon alle zenders kijken zoals ned 123 rtl4 sbs etc?? Of is alles gebaseerd op terugkijken? Ik heb echt geen ervaring hiermee... Of zijn er betere opties?
Wij hebben het ook en ik ben ook erg tevreden. Daarnaast hebben we los internet voor €140/kwartaal, maar dat is wel een gefilterd internet.
En hoe werkt het als je meerdere tv's hebt? Kan je dan tegelijk die app gebruiken? Of zeg ik nu iets doms?
wij ook. We hadden het met ziggo in t pakket maar dit is veel goedkoper. En we kijken het amper. Dus zeker doen! We hebben ziggo internet nog maar dat gaat veranderen door glasvezel.
Ik heb vorige week ook eens naar NL ziet gekeken, maar die hebben geen Eurosport of zo er tussen zitten of kijk ik verkeerd?
Wij ook nlziet. In het begin hadden we nog wel eens storing, maar nu erg tevreden! Goedkoop en je kan terug kijken (en soms zelfs al aflevering vooruit)
Wij hebben nlziet sinds een paar maanden en heel blij mee! Veel zenders, je kan live kijken en terug kijken en zonder reclame!
Wij hebben het sinds een paar maanden het het werkt super! Ik vind nl ziet een prettige app (zelfs fijner als de kpn die we hadden). Scheelt bij ons ook een hoop geld. Geen moment spijt van gehad. Voor de tv boven hadden we een 2e kastje van kpn, nu voor 40(?) Euro een Google chromecast gekocht en we kunnen alles zien boven. Werkt echt helemaal top.